«Свиня» Микола Хвильовий

«Свиня» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
610 переглядів
610 переглядів

Про книгу «Свиня» Миколи Хвильового

Книга «Свиня» була написана таким відомим українським письменником, як Микола Хвильовий». Твір являє собою сатиричну новелу, в якій розкривається сутність пристосуванства. Пафос сатиричності є характерною рисою художнього світу Хвильового. Іронічність, вміння помічати та, головне, переконливо відтворювати комедійні ситуації та обставини були сильними рисами таланту письменника.

Новела є реакцією письменника на появу в умовах мирного життя 20-х років міщансько-корисливого менталітету. Історія про Хаю та Карла Івановича розповідає про використовування жінкою своєї сексуальної привабливості для досягнення певних життєвих цілей. Головна героїня експлуатує щирі почуття закоханого в неї Карла Івановича, прагнучи домогтися особистого комфорту. Це тип егоїстичної хижачки, яка в умовах нового світу здобула можливість пристосуватися до доволі абсурдного постреволюційного життя.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Свиня» Миколи Хвильового українською мовою, то побачите наскільки актуальною новела може бути і в наші часи, адже сьогодні існує велика кількість людей, які можуть піти на все заради свого збагачення та комфорту.

Скачати книгу «Свиня» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Свиня» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Свиня» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *