«Сяйво» Джей Ашер

«Сяйво» Джей Ашер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
453 переглядів
453 переглядів

Про книгу «Сяйво» Джей Ашер

Джей Ашер – американський письменник сучасності, який присвятив свою творчість сюжетам про життя підлітків та молоді. Його книги вражають неординарними та емоційно пронизливими історіями, цікавими й неоднозначними персонажами, відтінками філософії та психологізму. Таким же глибоким та захоплюючим є його роман «Сяйво» – оповідь про неочікуване кохання, що допомогло кожному з героїв розкрити своє справжнє обличчя.

Починаючи читати онлайн цей твір, одразу проймаєшся передріздвяною атмосферою, мандруючи разом з головною героїнею Сьєррою з похмурого Орегона до сонячної Каліфорнії. Родина дівчини має сімейний бізнес на півдні країні – ялинкову ферму, і кожного року напередодні різдвяних свят вона разом з батьками приїздить до своєї другої домівки, залишаючи в Орегоні на два місяці школу та друзів. Але остання поїздка до Каліфорнії ставить крапку у розміреному житті та планах дівчини – вона випадково зустрічає Калеба – хлопця з сумнівною репутацією, та закохується до нестями.

Книга «Сяйво» вражає великою палітрою переживань та емоцій – разом з героями читач то падає в безодню, то піднімається до запаморочливих вершин щастя. Кохання – дуже складне почуття, що вимагає певних жертв, докладання неабияких зусиль та обережного ставлення до своїх почуттів.

На жаль, закохані іноді розлучаються, але це зайвий раз перевіряє їхні почуття на міцність. Найголовніше при цьому – слухати лише своє серце, не довіряючи чуткам оточуючих. І тоді в людині можна розгледіти дивне сяйво, як це змогла зробити Сьєрра, врятувавши цим свого коханого від душевної порожнечі.

Книга завершується нетривіально, з відлунням відкритого фіналу, що дає читачам можливість змоделювати подальшу долю Калеба та Сьєрри. Зрозуміло, що вони кардинально змінили життя одне одного, і все, до чого вони звикли, залишилося в минулому.

Якщо ви шукаєте роман, пройнятий затишною різдвяною атмосферою, ялинковим ароматом та очікуванням див, рекомендуємо скачати «Сяйво» Джея Ашера. Цей твір розміщений в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі мають змогу отримати його безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сяйво» Джей Ашер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *