«Сяйво» Стівен Кінг

«Сяйво» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
773 переглядів
773 переглядів

Про книгу «Сяйво» Стівена Кінга

Книга «Сяйво» – один з найвідоміших творів Короля жахів, що вийшов на екрани 1980 року з легендарним Джеком Ніколсоном у головній ролі. Стівен Кінг неперевершено передав атмосферу загубленого в горах готелю, що є уособленням Темряви й Зла. Проте не все у романі так однозначно – глибокий психологізм та образи головних героїв змушують замислитися над звичайними буденними речами – ставленням до своїх рідних, шкідливими звичками, що можуть повністю зіпсувати життя, вмінням проникати до внутрішнього світу своєї дитини, розуміючи її страхи та переконання.

Головним персонажем книги є гірський готель «Оверлук» – величезна будівля серед мальовничої природи, куди влаштувався на роботу колишній учитель Джек Торранс. Він перевіз до готелю свою сім’ю – дружину й п’ятирічного сина, навіть не уявляючи, які жахіття вміщують ці стіни.

Ця робота була конче потрібна чоловіку, який знаходився на порозі бідності, і його син Денні з екстрасенсорними здібностями нічого не сказав батькові, хоча відчув, що з новим місцем роботи не все гаразд. Відразу після переїзду нових мешканців починається величезне протистояння: Денні своїм потужним світлом прагне побороти темні сили, що відчайдушно чинять опір…

Роман «Сяйво» – це дивна історія про запеклу боротьбу та жертви, ціною яких намагаєшся позбутися відлуння темних душ, які «Оверлук» колекціонував цілих сімдесят років. Кожному з родини Торрансів відведена своя роль у цьому хаотичному протистоянні. Якщо ви вирішите читати онлайн цю захоплюючу книгу, з фінальними рядками ви отримаєте довгоочікувану відповідь на ключове питання: чи вистачить потужності сяйва, щоб зупинити навалу Темряви та знищити її остаточно? Поступове зростання напруження сюжетної лінії занурить у твір з головою та змусить замислитися над головними життєвими цінностями – дружбою, відданістю, любов’ю, материнською самопожертвою…

Усі прихильники психологічних трилерів з деталізованими характеристиками головних героїв можуть насолодитися цим романом у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Якщо ви вирішите скачати «Сяйво» Стівена Кінга, оберіть один з наступних форматів електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сяйво» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *