«Сяйво» Стівен Кінг

«Сяйво» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Сяйво» Стивена Кинга

Книга «Сяйво» – один з найвідоміших творів Короля жахів, що вийшов на екрани 1980 року з легендарним Джеком Ніколсоном у головній ролі. Стівен Кінг неперевершено передав атмосферу загубленого в горах готелю, що є уособленням Темряви й Зла. Проте не все у романі так однозначно – глибокий психологізм та образи головних героїв змушують замислитися над звичайними буденними речами – ставленням до своїх рідних, шкідливими звичками, що можуть повністю зіпсувати життя, вмінням проникати до внутрішнього світу своєї дитини, розуміючи її страхи та переконання.

Головним персонажем книги є гірський готель «Оверлук» – величезна будівля серед мальовничої природи, куди влаштувався на роботу колишній учитель Джек Торранс. Він перевіз до готелю свою сім’ю – дружину й п’ятирічного сина, навіть не уявляючи, які жахіття вміщують ці стіни.

Ця робота була конче потрібна чоловіку, який знаходився на порозі бідності, і його син Денні з екстрасенсорними здібностями нічого не сказав батькові, хоча відчув, що з новим місцем роботи не все гаразд. Відразу після переїзду нових мешканців починається величезне протистояння: Денні своїм потужним світлом прагне побороти темні сили, що відчайдушно чинять опір…

Роман «Сяйво» – це дивна історія про запеклу боротьбу та жертви, ціною яких намагаєшся позбутися відлуння темних душ, які «Оверлук» колекціонував цілих сімдесят років. Кожному з родини Торрансів відведена своя роль у цьому хаотичному протистоянні. Якщо ви вирішите читати онлайн цю захоплюючу книгу, з фінальними рядками ви отримаєте довгоочікувану відповідь на ключове питання: чи вистачить потужності сяйва, щоб зупинити навалу Темряви та знищити її остаточно? Поступове зростання напруження сюжетної лінії занурить у твір з головою та змусить замислитися над головними життєвими цінностями – дружбою, відданістю, любов’ю, материнською самопожертвою…

Усі прихильники психологічних трилерів з деталізованими характеристиками головних героїв можуть насолодитися цим романом у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Якщо ви вирішите скачати «Сяйво» Стівена Кінга, оберіть один з наступних форматів електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Кров кажана
Кров кажана Василь Шкляр
Ключ
Ключ Василь Шкляр
Тінь вітру
Тінь вітру Карлос Руїс Сафон
В’язень Неба
В’язень Неба Карлос Руїс Сафон

Відгуки на книгу «Сяйво» Стивена Кинга