«Сигнал і шум. Чому більшість прогнозів виявляються хибними» Нейт Сільвер

«Сигнал і шум. Чому більшість прогнозів виявляються хибними» Нейт Сільвер

  • Назва: Сигнал і шум. Чому більшість прогнозів виявляються хибними
  • Письменник: Нейт Сільвер
  • Рік: 2012
  • Видавництво: КМ-БУКС
  • Жанр: Менеджмент і кадри
  • ISBN: 978-617-7535-20-0
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
804 переглядів
804 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сигнал і шум. Чому більшість прогнозів виявляються хибними» Нейта Сільвера (анотація)

Книга присвячена роботі з інформацією, інформаційним технологіям та деяким питанням наукового прогресу. Мова йтиметься, зокрема, про те, що ж робить нас розумнішими за будь-який комп’ютер, а також про суто людські помилки. Читач дізнається багато цікавих фактів про наукові прогнози, конкуренцію, вільні ринки та еволюцію ідей у науковій царині. Загалом, це книга про те, як людство поступово наближається до пізнання об’єктивної реальності, а також про те, чому ми інколи робимо крок назад від поставленої мети.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сигнал і шум. Чому більшість прогнозів виявляються хибними» Нейта Сільвера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сигнал і шум. Чому більшість прогнозів виявляються хибними» Нейта Сільвера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *