«Сила емпатів. Переваги чутливості в цьому жорстокому світі» Аніта Мурджані

«Сила емпатів. Переваги чутливості в цьому жорстокому світі» Аніта Мурджані

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2328 переглядів
2328 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сила емпатів. Переваги чутливості в цьому жорстокому світі» Аніты Мурджані (анотація)

Відчуваєте, коли люди не щирі з вами? Можете відчути стан людини лише за її поглядом? Легко помічаєте, коли людина приміряє на себе різні маски й приховує своє справжнє обличчя? Якщо так, то ви емпат й частіше страждаєте від цього, ніж отримуєте переваги своєї особливості. Емпати, не тільки відчувають емоції інших людей, але й поглинають їх – часом зі шкодою для себе. Як наслідок – сенсорні перевантаження, що викликають почуття розгубленості або низьку самооцінку. Їх готовність допомогти та догодити іншим може зробити їх жертвою опортуністів, або змусити віддавати більше енергії, ніж вони мають.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сила емпатів. Переваги чутливості в цьому жорстокому світі» Аніты Мурджані українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сила емпатів. Переваги чутливості в цьому жорстокому світі» Аніты Мурджані

Одна відповідь до “Сила емпатів. Переваги чутливості в цьому жорстокому світі”

  1. Людмила Людмила сказав:

    Капець, я й не помічала за собою надздібностей, поки не прочитала книжку Сила емпатів. Виявляється моя чутливість має своє підгрунтя, було цікаво, дізналась багато нового, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *