«Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен Кейн

«Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен Кейн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен Кейн

Сьюзен Кейн – американська письменниця, психолог і оратор; однією з центральних тем її досліджень і виступів є повноцінне розкриття інтровертів з метою досягнення ними успіху в житті та знаходження зони комфорту. Її книга «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» – величезний крок до розуміння людей з яскраво вираженою інтроверсією. Якщо ви вирішите читати онлайн цю блискучу працю, ви дізнаєтеся, як без вродженої відкритості, комунікабельності та енергійності стати успішним та вести за собою людей.

Ключова думка книги – «інтроверсія – це не вирок”. Ми звикли сприймати інтровертів як невдах, які не контактують з оточенням та весь час проводять у своєму внутрішньому світі. Авторка наголошує, що інтроверти також мають свої сильні сторони порівняно з екстравертами, і їх треба розвивати та підкреслювати. У праці «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» наведено багато прикладів та історій, з яких яскраво видно: інтроверсія може стати запорукою успіху.

Книга написана дуже переконливо; велика кількість практичних порад і психологічних технік допомагають підвищити власну самооцінку та по-новому подивитися на власну психологію. Інтроверти іноді хочуть відпочивати від натовпу – і в цьому їхня особливість. Вони такі ж амбіційні, цілеспрямовані, працездатні та легкі на підйом, тільки вони максимально проявляють себе у правильно створеному середовищі.

Ця мудра і корисна праця містить важливі рекомендації для комфортної професійної діяльності в різних сферах, радить батькам і педагогам добирати правильну манеру спілкування з дітьми та заохочення їх до дій.

Якщо ви хочете вивчити свій внутрішній потенціал, підвищити емоційний та соціальний тонус, стати більш відкритим і впевненим у собі, рекомендуємо скачати «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен Кейн. Ця праця буде корисною не тільки інтровертам – вона допоможе досягти гармонії між внутрішнім «Я» та навколишнім середовищем.

Усі бажаючі знайдуть монографію на нашому сайті у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Ми надаємо можливість отримати цей бестселер, перекладений на тридцять шість мов, безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Пульт Ґвенді
Пульт Ґвенді Стівен Кінг, Річард Чізмар
Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди
Викинь мотлох із життя! ... Марі Кондо
Все те незриме світло
Все те незриме світло Ентоні Дорр
Тінь вітру
Тінь вітру Карлос Руїс Сафон

Відгуки на книгу «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен Кейн