«Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен Кейн

«Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен Кейн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1317 переглядів
1317 переглядів

Про книгу «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен Кейн

Сьюзен Кейн – американська письменниця, психолог і оратор; однією з центральних тем її досліджень і виступів є повноцінне розкриття інтровертів з метою досягнення ними успіху в житті та знаходження зони комфорту. Її книга «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» – величезний крок до розуміння людей з яскраво вираженою інтроверсією. Якщо ви вирішите читати онлайн цю блискучу працю, ви дізнаєтеся, як без вродженої відкритості, комунікабельності та енергійності стати успішним та вести за собою людей.

Ключова думка книги – «інтроверсія – це не вирок”. Ми звикли сприймати інтровертів як невдах, які не контактують з оточенням та весь час проводять у своєму внутрішньому світі. Авторка наголошує, що інтроверти також мають свої сильні сторони порівняно з екстравертами, і їх треба розвивати та підкреслювати. У праці «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» наведено багато прикладів та історій, з яких яскраво видно: інтроверсія може стати запорукою успіху.

Книга написана дуже переконливо; велика кількість практичних порад і психологічних технік допомагають підвищити власну самооцінку та по-новому подивитися на власну психологію. Інтроверти іноді хочуть відпочивати від натовпу – і в цьому їхня особливість. Вони такі ж амбіційні, цілеспрямовані, працездатні та легкі на підйом, тільки вони максимально проявляють себе у правильно створеному середовищі.

Ця мудра і корисна праця містить важливі рекомендації для комфортної професійної діяльності в різних сферах, радить батькам і педагогам добирати правильну манеру спілкування з дітьми та заохочення їх до дій.

Якщо ви хочете вивчити свій внутрішній потенціал, підвищити емоційний та соціальний тонус, стати більш відкритим і впевненим у собі, рекомендуємо скачати «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен Кейн. Ця праця буде корисною не тільки інтровертам – вона допоможе досягти гармонії між внутрішнім «Я» та навколишнім середовищем.

Усі бажаючі знайдуть монографію на нашому сайті у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Ми надаємо можливість отримати цей бестселер, перекладений на тридцять шість мов, безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзен Кейн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *