«Сила моменту Тепер» Екгарт Толле

«Сила моменту Тепер» Екгарт Толле

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8567 переглядів
8567 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сила моменту Тепер» Екгарта Толле (анотація)

Всі депресії, душевний біль та страждання породжуються нашим егоїстичним «Я». Ми страждаємо через те, що події відбуваються в нашому житті не так, як нам хочеться. Бажаємо багато грошей, престижну роботу, ідеального партнера, слухняних дітей… Але все не так. Що робити? Страждати, отруюючи не тільки власне життя, а й життя близьких людей.

Вирватись із замкнутого кола можна, почавши читати онлайн книгу «Сила моменту Тепер» Екхарта Толле українською мовою. Досить всього лише навчитись насолоджуватись моментом! Ця книга змінює світогляд тих, хто вже дозрів до сприйняття закладеної в неї істини.

Два головних питання: «Хто ми?», «Яка сутність Всесвіту, в якому ми живемо?». Якщо ви знайдете відповіді на ці питання, то всі життєві проблеми вже будуть здаватись неважливими.

Радимо скачати книгу «Сила моменту Тепер» Екхарта Толле безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) в нашій електронній бібліотеці.

За вікном глибока осінь. Саме в цей час багато хто відчуває депресію та сум. Саме зараз потрібно читати цей мотивуючий твір, який надихає і повертає задоволення від життя. Щасливий той, хто радіє малому, адже він отримає набагато більше!

Слухати аудіокнигу «Сила моменту Тепер» Екгарта Толле онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сила моменту Тепер» Екгарта Толле українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сила моменту Тепер» Екгарта Толле

Одна відповідь до “Сила моменту Тепер”

  1. Інна Інна сказав:

    Книга «Сила моменту Тепер» стала для мене особливим путівником до щастя. Це не просто мотиваційна література, це справжні мандри автора, в які він з задоволенням проводить свого читача. Мені дуже сподобалось, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *