«Негативна упередженість. Як не дозволити негативу керувати нашим життям» Джон Тірні, Рой Баумайстер

«Негативна упередженість. Як не дозволити негативу керувати нашим життям» Джон Тірні, Рой Баумайстер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1542 переглядів
1542 переглядів

Короткий зміст книги «Негативна упередженість. Як не дозволити негативу керувати нашим життям» Джона Тірні, Роя Баумайстера (анотація)

Чому нас спустошують слова критики, навіть якщо вони змішані зі щедрою похвалою? Тому що наш мозок сконцентрований на поганому. Цей негативний ефект пояснює велике і мале: чому країни впадають у катастрофічні війни, чому пари розлучаються, чому люди пропускають співбесіди на роботу, чому футбольні тренери тупо кидаються на четверте місце. Протягом усього дня сила поганого керує настроєм людей, стимулює маркетингові кампанії та домінує в новинах та політиці.

Видатний суспільствознавець Рой Баумайстер несподівано натрапив на цей фундаментальний аспект людської природи. Щоб з’ясувати, чому фінансові втрати важливіші для людей, ніж фінансові вигоди, Баумайстер шукав ситуації, в яких хороші події мали більший вплив, ніж погані. Але його команда не знайшла жодного. Їхнє дослідження показало, що погане невпинно сильніше за добре, і їх стаття стала однією з найбільш цитованих у науковій літературі.

Негативне упередження нашого мозку має еволюційний сенс, оскільки воно тримало наших предків напоготові до фатальних небезпек, але воно спотворює нашу перспективу в сучасному медіа-середовищі. Безперервний шквал поганих новин і розпалювання криз змушує нас почувати себе безпорадними і змушує нас боятися і злитися. Ми ігноруємо наші численні благословення, воліючи прислухатися до голосів, які говорять нам, що світ піде до пекла.

Але як тільки ми визнаємо нашу негативну упередженість, раціональний мозок зможе подолати силу поганого, коли воно шкідливе, і використовувати цю силу, коли це корисно. Насправді, погані розриви та погані відчуття створюють найпотужніші стимули стати розумнішими та сильнішими. При правильному розумінні погане можна використати в абсолютно добре.

Як зазначають науковий журналіст Джон Тірні та Баумайстер у цій обширній книзі, ми можемо прийняти перевірені стратегії, щоб уникнути пасток, які прирікають стосунки, кар’єру, бізнес і нації. Замість того, щоб впадати у відчай у тому, що не так у вашому житті й у світі, ви можете побачити, наскільки все йде правильно — і як зробити це ще краще.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Негативна упередженість. Як не дозволити негативу керувати нашим життям» Джона Тірні, Роя Баумайстера та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Негативна упередженість. Як не дозволити негативу керувати нашим життям» Джона Тірні, Роя Баумайстера: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Негативна упередженість. Як не дозволити негативу керувати нашим життям» Джона Тірні, Роя Баумайстера і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Негативна упередженість. Як не дозволити негативу керувати нашим життям» Джона Тірні, Роя Баумайстера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *