«Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» Стів Скотт

«Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» Стів Скотт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
954 переглядів
954 переглядів

Про книгу «Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» Стіва Скотта

Чи знали ви, яке явище називають «чумою ХХІ століття»? Мабуть, ви часто чули про прокрастинацію або ж просту лінь. У людей існує ціла традиція відкладати все на потім, а коли приходить «потім», то взагалі залишати справи на півдорозі. Якщо ви хочете дізнатись більше про дану проблему та про шляхи її подолання, тоді варто почати читати онлайн книгу «Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» Стіва Скотта українською мовою.

Ви можете навчитись тому, як подолати різні блоки, які не дають можливості працювати, планувати та суттєво підвищити свою продуктивність. Як виявляється, особиста продуктивність прив’язана до багатьох чинників, починаючи від страху помилки та закінчуючи браком стимулу, мотивації.

Книга «Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» докладно розповідає, що саме гальмує нас на шляху вперед. Вона вчить нас працювати з більшою ефективністю, правильно плануючи свій день. Автор пропонує ставити щоденні цілі так, щоб за кілька годин можна було вирішити ті завдання, на які міг піти цілий день. Поради Стіва Скотта дійсно працюють та допомагають боротися з прокрастинацією. Якщо ви прагнете до успіху та ефективному використанню вашого часу, тоді ця книга дійсно вам допоможе.

Скачати книгу «Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» Стіва Скотта безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» Стіва Скотта

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» Стіва Скотта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *