«Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» Стів Скотт

«Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» Стів Скотт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2691 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» Стіва Скотта (анотація)

Чи знали ви, яке явище називають «чумою ХХІ століття»? Мабуть, ви часто чули про прокрастинацію або ж просту лінь. У людей існує ціла традиція відкладати все на потім, а коли приходить «потім», то взагалі залишати справи на півдорозі. Якщо ви хочете дізнатись більше про дану проблему та про шляхи її подолання, тоді варто почати читати онлайн книгу «Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» Стіва Скотта українською мовою.

Ви можете навчитись тому, як подолати різні блоки, які не дають можливості працювати, планувати та суттєво підвищити свою продуктивність. Як виявляється, особиста продуктивність прив’язана до багатьох чинників, починаючи від страху помилки та закінчуючи браком стимулу, мотивації.

Книга «Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» докладно розповідає, що саме гальмує нас на шляху вперед. Вона вчить нас працювати з більшою ефективністю, правильно плануючи свій день. Автор пропонує ставити щоденні цілі так, щоб за кілька годин можна було вирішити ті завдання, на які міг піти цілий день. Поради Стіва Скотта дійсно працюють та допомагають боротися з прокрастинацією. Якщо ви прагнете до успіху та ефективному використанню вашого часу, тоді ця книга дійсно вам допоможе.

Скачати книгу «Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» Стіва Скотта безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» Стіва Скотта українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» Стіва Скотта українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сила продуктивності. Як подолати прокрастинацію» Стіва Скотта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *