«Сила пристрасті» Елен Тен

«Сила пристрасті» Елен Тен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1773 переглядів
1773 переглядів

Про книгу «Сила пристрасті» Елени Тен

Роман «Сила пристрасті» – гостросюжетна драматична історія про силу людських емоцій та справжнього кохання – про його цілющі та руйнівні можливості. Елен Тен додала до реалістичного сюжету трішки магії та містики, і твір заграв усіма фарбами, заблищав «родзинками» інтриг і казковими перипетіями. На що штовхають людину несамовиті почуття? Як ця сила кохання може зіграти злий жарт із засліпленими почуттями, розумом та серцем?

Головна героїня книги Тася – звичайнісінька сучасна дівчина, але вона здається такою тільки на перший погляд. Ніхто не знає, що під цим простодушним обличчям приховані неабиякі магічні здібності – успадкований «подарунок» від бабці-чарівниці.

І ось прийшов час їх застосувати – коханий хлопець Тасі, без якого дівчина не уявляла свого життя, одружився з іншою. І хоча Богдан, фотограф на весіллі Ігоря, намагається заспокоїти Тасю, вона твердо вирішує втрутитися в життя коханого, щоб довести свою владу над його долею.

Згодом дівчина бачить прекрасну нагоду допомогти Ігорю – зупинити його конкурента по бізнесу. Проте магія головної героїні виявилася дуже сильною – конкурент Ігоря несподівано гине в ДТП. Ця трагічна подія перевертає з ніг на голову життя Тасі та його коханого, і тепер вона змушена потерпати від своїх же чар.

Книга «Сила пристрасті» дає поштовх до осмислення одного з головних законів життя: все має свій зворотний бік, тому ми маємо відповідати за свої вчинки, іноді несучи цей хрест до кінця життя.

Авторка змушує задуматися над руйнівною силою почуттів – засліплюючи розум, вони можуть штовхати людину на будь-яке безглуздя. При цьому письменниця не засуджує головну героїню – їй дало гарний урок саме життя.

Якщо ви хочете поринути у казкову історію та опинитися у вирі емоцій та в самому епіцентрі строкатого візерунка людських доль, пропонуємо читати онлайн цей захоплюючий роман у нашій електронній бібліотеці. Ви також можете скачати «Сила пристрасті» Елен Тен на цьому сайті безкоштовно та без реєстрації. Формати електронних книг, що надаються для скачування – fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Сила пристрасті» Елени Тен

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сила пристрасті» Елени Тен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *