«Сила пристрасті» Елен Тен

«Сила пристрасті» Елен Тен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Сила пристрасті» Елени Тен

Роман «Сила пристрасті» – гостросюжетна драматична історія про силу людських емоцій та справжнього кохання – про його цілющі та руйнівні можливості. Елен Тен додала до реалістичного сюжету трішки магії та містики, і твір заграв усіма фарбами, заблищав «родзинками» інтриг і казковими перипетіями. На що штовхають людину несамовиті почуття? Як ця сила кохання може зіграти злий жарт із засліпленими почуттями, розумом та серцем?

Головна героїня книги Тася – звичайнісінька сучасна дівчина, але вона здається такою тільки на перший погляд. Ніхто не знає, що під цим простодушним обличчям приховані неабиякі магічні здібності – успадкований «подарунок» від бабці-чарівниці.

І ось прийшов час їх застосувати – коханий хлопець Тасі, без якого дівчина не уявляла свого життя, одружився з іншою. І хоча Богдан, фотограф на весіллі Ігоря, намагається заспокоїти Тасю, вона твердо вирішує втрутитися в життя коханого, щоб довести свою владу над його долею.

Згодом дівчина бачить прекрасну нагоду допомогти Ігорю – зупинити його конкурента по бізнесу. Проте магія головної героїні виявилася дуже сильною – конкурент Ігоря несподівано гине в ДТП. Ця трагічна подія перевертає з ніг на голову життя Тасі та його коханого, і тепер вона змушена потерпати від своїх же чар.

Книга «Сила пристрасті» дає поштовх до осмислення одного з головних законів життя: все має свій зворотний бік, тому ми маємо відповідати за свої вчинки, іноді несучи цей хрест до кінця життя.

Авторка змушує задуматися над руйнівною силою почуттів – засліплюючи розум, вони можуть штовхати людину на будь-яке безглуздя. При цьому письменниця не засуджує головну героїню – їй дало гарний урок саме життя.

Якщо ви хочете поринути у казкову історію та опинитися у вирі емоцій та в самому епіцентрі строкатого візерунка людських доль, пропонуємо читати онлайн цей захоплюючий роман у нашій електронній бібліотеці. Ви також можете скачати «Сила пристрасті» Елен Тен на цьому сайті безкоштовно та без реєстрації. Формати електронних книг, що надаються для скачування – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Сила пристрасті» Елени Тен

Рекомендації

Зозулята зими
Зозулята зими Тала Владмирова, Дара Корній
Крила кольору хмар
Крила кольору хмар Тала Владмирова, Дара Корній
Талісман
Талісман Стівен Кінг, Пітер Страуб

Відгуки на книгу «Сила пристрасті» Елени Тен