«Сила» Ронда Берн

«Сила» Ронда Берн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
778 переглядів
778 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сила» Ронди Берн (анотація)

Австралійка Ронда Берн здійснила переворот у свідомості мільйонів людей. Її «Таємниця» стала сенсацією в усіх куточках земної кулі. Ронда відкрила радість життя людям різних національностей і вірувань. «Сила» — друга книга автора — миттєво зайняла верхні рядки світових книжкових рейтингів. «Сила» є продовженням натхненних та сміливих досліджень автора. У чому ж “Сила”? У чому секрет успішного життя? Життя, про яке мріє кожен. Життя, яке гідне кожного. Кожен із нас може жити дивовижним життям. Щастя в коханні, успіх у справах, самореалізація в професії, відмінне самопочуття — у всьому цьому немає нічого надзвичайного. Успіх ближчий, ніж ми думаємо. Ближче, тому що джерело сили завжди всередині нас. Пізнавши «Таємницю» тяжіння життєвого успіху, кожен може і повинен відкрити в собі «силу», усвідомити закони її дії, прийняти умови для її реалізації і в результаті отримати все, що мріяло і мріє.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сила» Ронди Берн українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сила» Ронди Берн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *