«Сила вашого підсвідомого» Джозеф Мерфі

«Сила вашого підсвідомого» Джозеф Мерфі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
153 переглядів
153 переглядів

Про книгу «Сила вашого підсвідомого» Джозефа Мерфі

Про силу людської підсвідомості сказано немало – сьогодні на цю тему існує безліч досліджень і припущень. Але тільки одиниці знають, як користуватись своїм підсвідомим, тоді як інші можуть йти до себе усе життя та так і не подолати цей шлях.

Насправді все набагато простіше, ніж здається, і сьогодні зовсім не обов’язково звертатися до коучів, гуру, психологів і навіть шаманів, які обіцяють просвітлення. Замість цього можна скачати книгу «Сила вашого підсвідомого» Джозефа Мерфі — відомого у всьому світі лектора і проповідника, праці якого ми пропонуємо цілком безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у будь-якому потрібному вам форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

До вашої уваги представлено універсальний посібник про головне, написаний простою та доступною мовою, яка буде зрозуміла кожному. Це саме те, чого так не вистачає людям, які мріють усвідомити суть життя і бути щасливими.

Читати книгу «Сила вашого підсвідомого» Джозефа Мерфі можна українською мовою онлайн. Простий стиль викладу і деяка душевність сприяє розумінню і сприйняттю тих складних речей, які намагається довести до своїх читачів вчитель. Сторінка за сторінкою читачеві будуть відкриватися нові закутки підсвідомого. Ви помітите, як відступають ваші страхи, болі, невпевненість у собі та інші негативні емоції та почуття, що заважали жити та радіти життю, як справжньому диву та величезному дару.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сила вашого підсвідомого» Джозефа Мерфі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *