«Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі» Чарлз Дахіґґ

«Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі» Чарлз Дахіґґ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
21828 переглядів
21828 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі» Чарлза Дахіґґа (анотація)

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, як звички впливають на наше життя, перетворюють та керують ним? У книзі «Сила звички» ви не тільки знайдете детальну відповідь на це питання, а й побачите безліч науково підтверджених відкриттів щодо керування підсвідомістю людей, які використовують у бізнесі.

Саме на звичках оточуючих будується успішний продаж товарів, і лише відмінне знання психології може стати запорукою блискучого бізнесу. Якщо ви вирішите читати книгу «Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі» Чарлза Дахіґґа українською мовою, ви захопитеся багатьма цікавими експериментами, що доводять владу звичок над людиною.

Монографія складається з трьох частин. У першому розділі на читача чекають цікаві факти та поради щодо індивідуальних звичок; друга глава розкриває таємниці психологічної роботи успішних організацій, що використовують наші звички для власного доходу. Третя частина присвячена найбільш глобальним звичкам – суспільним, що формують моральний, культурний та ідеологічний шар суспільства.

Якщо ви хочете провести час з цікавою та пізнавальною працею, де ви знайдете багато практичних вправ і порад, пропонуємо скачати книгу «Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі» Чарлза Дахіґґа на нашому порталі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який зручний формат для скачування: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі» Чарлза Дахіґґа українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі» Чарлза Дахіґґа

2 відповіді до “Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі”

  1. Марія Марія сказав:

    Як скачати?

  2. Зоя Зоя сказав:

    Вау книга “Сила звички” справді надихає та окриляє. Я навіть уявлення не мала, що роблять з нами щоденні звички. Тепер рекомендую її усім, важливо читати її вдумчиво та не спішити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *