«Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі»

«Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі»

  • Назва: Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі
  • Рік: 2012
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанри: Самовдосконалення, Особистісний ріст
  • ISBN: 978-617-12-1208-4, 978-617-12-0862-9, 978-617-12-1207-7
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3495 переглядів
3495 переглядів

Про книгу «Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі»

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, як звички впливають на наше життя, перетворюють та керують ним? У книзі «Сила звички» ви не тільки знайдете детальну відповідь на це питання, а й побачите безліч науково підтверджених відкриттів щодо керування підсвідомістю людей, які використовують у бізнесі.

Саме на звичках оточуючих будується успішний продаж товарів, і лише відмінне знання психології може стати запорукою блискучого бізнесу. Якщо ви вирішите читати книгу «Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі» Чарлза Дахіґґа українською мовою, ви захопитеся багатьма цікавими експериментами, що доводять владу звичок над людиною.

Монографія складається з трьох частин. У першому розділі на читача чекають цікаві факти та поради щодо індивідуальних звичок; друга глава розкриває таємниці психологічної роботи успішних організацій, що використовують наші звички для власного доходу. Третя частина присвячена найбільш глобальним звичкам – суспільним, що формують моральний, культурний та ідеологічний шар суспільства.

Якщо ви хочете провести час з цікавою та пізнавальною працею, де ви знайдете багато практичних вправ і порад, пропонуємо скачати книгу «Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі» Чарлза Дахіґґа на нашому порталі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який зручний формат для скачування: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі»

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *