«Сильна, як смерть» Гі де Мопассан

«Сильна, як смерть» Гі де Мопассан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
161 переглядів
161 переглядів

Про книгу «Сильна, як смерть» Гі де Мопассана

Роман «Сильна, як смерть» – одна з останніх праць Гі де Мопассана, в якій письменник показав величезну міць, мотивацію та одночасно трагедію кохання, яке, на жаль, не ідеальне та може постаріти, як і кожен із нас. Перед читачем розгортається яскрава та емоційна історія кохання романтичного художника та жінки з «вищого світу». І хоча вона витримала перевірку часом, поступово почуття чоловіка стали в’янути, як краса і молодість графині де Гільруа.

Гі де Мопассан показує справжню сутність тодішньої аристократичної еліти – «порожні» розмови про коханців, звані вечері та розваги на балах, балачки про одяг та взуття, плітки про коханців та їхні цікаві витівки… Салонний художник Олів’є Бертен, якому дозволили входження до їхньої закритої компанії, не сприймає це все серйозно, але в той же час стає одним з учасників цього аморального дійства – він є коханцем заміжньої жінки. Проте час іде, донька графині Аннета дорослішає і вже затьмарює своєю красою власну матір. Не дивно, що Бертен звертає увагу і на неї…

У книзі «Сильна, як смерть» чітко видно розбіжності між чоловічою та жіночою психологією, зокрема у ставленні чоловіків та жінок до своєї зовнішності. Графиня де Гільруа переживає з приводу свого старіння та намагається будь-якими способами утримати біля себе Олів’є.

В той же час Бертен зовсім не переймається через свій вік та відверто залицяється до юної Аннети, яка сприймає свого залицяльника тільки як друга її матері. Яким несподіваним фіналом завершиться ця заплутана історія, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей твір.

Автор цікаво розкриває образи головних героїв – протягом усієї книги відчуваєш то жалість, то захоплення, то огиду – емоції змінюються разом з вихилясами сюжету, проте найголовніший сюрприз чекає на читача наприкінці роману. якщо ви шукаєте глибокий та яскравий любовно-сатиричний та доволі драматичний роман, радимо скачати «Сильна, як смерть» Гі де Мопассана.

В нашій електронній бібліотеці ви отримаєте цю книгу та інші праці видатного класика світової літератури у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сильна, як смерть» Гі де Мопассана