«Силуети» Микола Хвильовий

«Силуети» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
693 переглядів
693 переглядів

Про книгу «Силуети» Миколи Хвильового

Книга «Силуети» є новелою, у якій письменник розповідає про людей і їх життя у непростий період, коли революційні лозунги звучать звідусіль, налаштовуючи народ на конкретні дії. Революція здається людям чимось хорошим, прекрасним, навіть романтичним, бо у ній вони бачать можливість змін. Та на практиці все виглядає не так гарно, тому розчарування неминучі.

У нашій електронній бібліотеці можна читати онлайн книгу «Силуети» Миколи Хвильового українською мовою у зручний для вас час. А розповідається у ній про кількох конкретних людей, чиє налагоджене і передбачуване життя раптом перетворилось на повний хаос. Але вони, як би не було важко, вважали, що терпіти у такій ситуації – це їх обов’язок, а ще це дуже благородно. У здатності витримувати усі незгоди і негаразди персонажі проявляли особистий героїзм.

Чи вірним було таке бачення життя? Які випробування воно готувало персонажам? Чи залишились вони при своїх поглядах і потім? Знайти відповіді на ці питання і насолодитись класикою української літератури можна, якщо скачати книгу «Сентиментальна історія» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому ресурсі.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Завантажити безкоштовно книгу «Силуети» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Силуети» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *