«Симфонія вуглецю. Вуглець і еволюція майже всього на світі» Роберт Міллер Гейзен

«Симфонія вуглецю. Вуглець і еволюція майже всього на світі» Роберт Міллер Гейзен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
107 переглядів
107 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Симфонія вуглецю. Вуглець і еволюція майже всього на світі» Роберта Міллера Гейзена (анотація)

Ми живемо на вуглецевій планеті, і ми є вуглецевим життям. Жоден інший елемент не є таким важливим для нашого добробуту. Вуглець — водночас повсюдний і таємничий, унікальний серед хімічних елементів завдяки своїй універсальності — є важливим об’єктом для вивчення як у космічному масштабі, так і на рівні окремих молекул, адже він містить відповіді на деякі з головних питань людства. Звідки взялася Земля? Що зрештою станеться з цим світом і нами? Американський мінералог і астробіолог, професор геофізики, один із небагатьох людей, на честь котрого названо мінерал, а до того ж і музикант, Роберт Гейзен досліджує Всесвіт, щоби відкрити минуле, сьогодення та майбутнє найважливішого елемента життя. Ця книжка для всіх, хто цікавиться природничими науками.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Симфонія вуглецю. Вуглець і еволюція майже всього на світі» Роберта Міллера Гейзена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Симфонія вуглецю. Вуглець і еволюція майже всього на світі» Роберта Міллера Гейзена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *