«Симпатик» В’єт Тан Нґуєн

«Симпатик» В’єт Тан Нґуєн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1303 переглядів
1303 переглядів

Про книгу «Симпатик» В’єта Тана Нґуєна

Як складеться подальше життя людини, що була змушена покинути свою рідну країну та перебратись на територію найзлішого ворога? Про це ви дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Симпатик» В’єта Тана Нґуєна українською мовою.

1975 рік. Війна між США та В’єтнамом не принесла нічого, окрім смертей, розпачу і розчарувань. Сайгон був захоплений американськими військами. Місцеві жителі спішно покинули знищену столицю. Дехто втік в провінцію. В решти не було іншого виходу, окрім переселення на територію штатів.

Герой книги «Симпатик» з превеликим жалем покинув В’єтнам та переїхав до ненависної ним Америки. Тут вирує зовсім інше життя. Навкруги править демократія, люди ведуть себе так, як хочуть, не звертаючи уваги на норми моралі.

Чоловік не може знайти собі місця в новій країні. В нього немає сил, щоб змиритись з програною війною. Справжній патріот хоче продовжити протистояння та довести американцям, що його країна має право на перемогу та життя.

В пошуках справедливості герой змушений іти на серйозні жертви. Він ризикує найріднішими – власною сім’єю, котра ніколи не залишала його наодинці з проблемами.
Чим обернеться для чоловіка його нестримна жага до помсти? Якою буде його доля? Чи виживе він в штатах? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Симпатик» В’єта Тана Нґуєна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах зі списку: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Симпатик» В’єта Тана Нґуєна

Рекомендації

Відгуки на книгу «Симпатик» В’єта Тана Нґуєна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *