«Син моєї подруги» Крістіна Жиглата

«Син моєї подруги» Крістіна Жиглата

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
43 переглядів
43 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Син моєї подруги» Крістіни Жиглатої (анотація)

Якщо вам тридцять чотири роки, ви заміжня більше десяти років і вам зраджує чоловік з молодшою за віком дівчиною, ні в якому разі не потрібно мститися йому таким же способом… Не потрібно йти в клуб, шукати першого-ліпшого красеня, і проводити з ним ніч, яка «нібито» ні до чого не зобов’язує.

По-перше: чоловік може не погодитися з вами.

По-друге: він може виявитися ще тим гадом, дуже нав’язливим, упертим і наполегливим.

І по-третє… Зовсім випадково, він може бути сином твоєї кращої подруги.

Як у моєму випадку…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Син моєї подруги» Крістіни Жиглатої українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Син моєї подруги» Крістіни Жиглатої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *