«Сині етюди» Микола Хвильовий

«Сині етюди» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1525 переглядів
1525 переглядів

Про книгу «Сині етюди» Миколи Хвильового

Книга «Сині етюди» стала дебютною для Миколи Хвильового, якого тепер називають класиком української літератури. У збірці, яка вийшла друком у 1923-му році, представлені різноманітні новели, які описують життя людей того часу. Автор говорить з читачами на злободенні теми, показуючи через персонажів життя простого народу. У той момент, коли книга побачила світ, критики сприйняли її позитивно, навіть стверджували, що вона є знаковою, оскільки прозаїк створив власну, нову манеру письма.

На сайті можна читати онлайн книгу «Сині етюди» Миколи Хвильового українською мовою, щоб дізнатись, які ж події відбувались на початку 20-го століття на території України. То були насправді буремні часи, коли у людей з’являлись революційні настрої, знаходились відчайдухи, які були готові вести інших за собою.

Але центральними персонажами оповідей стають молоді люди з ідеалістичними поглядами, які стикаються з реальністю, об яку їх мрії вщент розбиваються. Також можна помітити, що для автора характерні символізм та імпресіонізм. А щоб переконатися у цьому, можна скачати книгу «Сині етюди» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на сайті.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Цитати з книги «Сині етюди» Миколи Хвильового

"Я, знаєте, належу до того художнього напрямку, який сьогодні не в моді. Я, пробачте за вольтер*янство, я…романтик! Саме відси й іде розхристаність і зворушливе шукання самого себе до ста двадцятьох років(я думаю прожити сто п*ятдесят)"

"Я – мрійник і з висоти свого незрівнянного нахабства плюю на слинявий "скепсис" нашого скептичного віку"

Я любила шоколад, голубе небо й прекрасні очі художника.

-маріє! Не будь наївна. Я даю тобі запах слова.

Скачати безкоштово книгу «Сині етюди» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сині етюди» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *