«Сині етюди» Микола Хвильовий

«Сині етюди» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3101 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сині етюди» Миколи Хвильового (анотація)

Книга «Сині етюди» стала дебютною для Миколи Хвильового, якого тепер називають класиком української літератури. У збірці, яка вийшла друком у 1923-му році, представлені різноманітні новели, які описують життя людей того часу. Автор говорить з читачами на злободенні теми, показуючи через персонажів життя простого народу. У той момент, коли книга побачила світ, критики сприйняли її позитивно, навіть стверджували, що вона є знаковою, оскільки прозаїк створив власну, нову манеру письма.

На сайті можна читати онлайн книгу «Сині етюди» Миколи Хвильового українською мовою, щоб дізнатись, які ж події відбувались на початку 20-го століття на території України. То були насправді буремні часи, коли у людей з’являлись революційні настрої, знаходились відчайдухи, які були готові вести інших за собою.

Але центральними персонажами оповідей стають молоді люди з ідеалістичними поглядами, які стикаються з реальністю, об яку їх мрії вщент розбиваються. Також можна помітити, що для автора характерні символізм та імпресіонізм. А щоб переконатися у цьому, можна скачати книгу «Сині етюди» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на сайті.

Проводьте час з користю – читайте книги!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сині етюди» Миколи Хвильового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Сині етюди» Миколи Хвильового

"Я, знаєте, належу до того художнього напрямку, який сьогодні не в моді. Я, пробачте за вольтер*янство, я…романтик! Саме відси й іде розхристаність і зворушливе шукання самого себе до ста двадцятьох років(я думаю прожити сто п*ятдесят)"

"Я – мрійник і з висоти свого незрівнянного нахабства плюю на слинявий "скепсис" нашого скептичного віку"

Я любила шоколад, голубе небо й прекрасні очі художника.

-маріє! Не будь наївна. Я даю тобі запах слова.

Скачати безкоштово книгу «Сині етюди» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сині етюди» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *