«Синій листопад» Микола Хвильовий

«Синій листопад» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1308 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Синій листопад» Миколи Хвильового (анотація)

Книга «Синій листопад» – новела Хвильового, яка побачила світ у 1923-му разом з іншими його творами у першій збірці. Як і в інших оповіданнях, тут автор розмірковує над тим, що реальне життя і фантазії людини не завжди збігаються. Через це світ може ділитись на дві частини – реальну і омріяну, а героям нелегко сприймати їх невідповідність.

Кожен читач, який буде читати онлайн книгу «Синій листопад» Миколи Хвильового українською мовою, познайомиться з її центральними персонажами – Марією і Вадимом. Це закохана пара, але хлопець і дівчина дивляться на світ по-різному. Юнак вважає, що на реальність, яка видається нудною, потрібно поглянути з точки зору далекого майбутнього, для якого їх теперішні лозунги виглядали б наївними.

Вадим бачить перед собою реальність, яка геть не відповідає ідеалам, і для нього це важке випробування, а от для Марії страшніше, що її обранець має важку і невиліковну хворобу… Які події будуть відбуватись у житті героїв, як складатимуться їх стосунки? Про це можна прочитати у творі, а для зручності пропонується скачати книгу «Синій листопад» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з допомогою даного ресурсу.

Проводьте час з користю – читайте книги!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Синій листопад» Миколи Хвильового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Синій листопад» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Синій листопад» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *