«Синій листопад» Микола Хвильовий

«Синій листопад» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
614 переглядів
614 переглядів

Про книгу «Синій листопад» Миколи Хвильового

Книга «Синій листопад» – новела Хвильового, яка побачила світ у 1923-му разом з іншими його творами у першій збірці. Як і в інших оповіданнях, тут автор розмірковує над тим, що реальне життя і фантазії людини не завжди збігаються. Через це світ може ділитись на дві частини – реальну і омріяну, а героям нелегко сприймати їх невідповідність.

Кожен читач, який буде читати онлайн книгу «Синій листопад» Миколи Хвильового українською мовою, познайомиться з її центральними персонажами – Марією і Вадимом. Це закохана пара, але хлопець і дівчина дивляться на світ по-різному. Юнак вважає, що на реальність, яка видається нудною, потрібно поглянути з точки зору далекого майбутнього, для якого їх теперішні лозунги виглядали б наївними.

Вадим бачить перед собою реальність, яка геть не відповідає ідеалам, і для нього це важке випробування, а от для Марії страшніше, що її обранець має важку і невиліковну хворобу… Які події будуть відбуватись у житті героїв, як складатимуться їх стосунки? Про це можна прочитати у творі, а для зручності пропонується скачати книгу «Синій листопад» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з допомогою даного ресурсу.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Завантажити безкоштовно книгу «Синій листопад» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Синій листопад» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *