«Синій птах» Моріс Метерлінк

«Синій птах» Моріс Метерлінк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3578 переглядів
3578 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Синій птах» Моріса Метерлінка (анотація)

Книга «Синій птах» – праця за авторства Моріса Метерлінка. В новій книзі письменник має на меті розповісти читачеві ще одну одночасно і фантастичну, і дуже цікаву історію про пригоди Тільтіля та Мітіль. Автор є нобелівським лауреатом, а також відомим на весь світ письменником, і в новій історії він інтерпретує стару філософську розповідь в новий твір.

Казка розрахована в першу чергу на юну аудиторію читачів, проте це аж ніяк не робить її гіршою, і малі читачі зможуть дізнатись багато цікавого з книги Метерлінка. Книга є майже титульним прикладом хорошої пригодницької історії, яка зможе затягнути та не відпускати аж до самого кінця. Читати онлайн книгу «Синій птах» за авторства Моріса Метерлінка українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

Сюжет твору розгортається, як вже було вище згадано, навколо Тільтіля та Мітіль, які є братом та сестрою. І вони в одну різдвяну ніч побачили Фею, яка спорядила їх на пошуки магічного Синього Птаха. В своїй подорожі вони будуть користуватись магічним кристалом, який їм дала Фея. Він дозволить героям бачити душі навіть неживих предметів. Мандруючи чарівними країнами, брат та сестра відвідають Країну Спогадів, Палац Ночі, Царство Майбутнього.

Скачати книгу «Синій птах» Моріса Метерлінка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Синій птах» Моріса Метерлінка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Синій птах» Моріса Метерлінка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *