«Сирітський потяг» Крістіна Бейкер Клайн

«Сирітський потяг» Крістіна Бейкер Клайн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7028 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сирітський потяг» Крістіни Бейкер Клайн (анотація)

Книга “Сирітський потяг” – прониклива драма про тих, кого доля нещадно кидає на смітник життя – про безбатченків. Крістіна Бейкер Клайн пропонує читачам зануритися в історію Північної Америки кінця XIX – початку XX століття та разом з маленькими сиротами пройти крізь усі кола пекла в цьому жорстокому світі.

Починаючи читати роман “Сирітський потяг”, знайомишся з головними героями, дуже цікавими та різноплановими – сімнадцятирічною неформалкою Моллі та дев’яносторічною заможною леді Вівіан. Різниця у сімдесят три роки не завадила їм стати душевними друзями. Їх об’єднує одна деталь – вони обидві є сиротами з глибокого дитинства.

Моллі потрапила до розкішного будинку Вівіан випадково – її направили до жінки на виправні роботи після здійснення крадіжки. Розбираючи разом з дівчиною старі шухляди, Вівіан поринає у свої спогади, вперше за все життя вивільняючи душу. Перед читачем розкривається жахлива історія майже сторічної давнини, коли маленьку ірландську дівчинку посадили до так званого сирітського потягу й відправили назустріч випробуванням долі.

У книзі “Сирітський потяг” Крістіна Бейкер Клайн розкриває страшну правду, як розпоряджалися життям безбатченків у часи процвітаючого фермерства. З середини дев’ятнадцятого сторіччя країною курсували страшні потяги, що перевозили сиріт-емігрантів з усього світу до їхніх нових сімей. Тільки це були не люблячі батьки, а розважливі фермери, які шукали серед знедолених дітлахів безкоштовну робочу силу.

Приниження, грубість та поневіряння, що пережила Вівіан, відбилися біллю в серці Моллі, життя якої теж було несолодким. Так вони знайшли одне одного: Моллі стала для Вівіан віконцем у минуле, стара жінка для дівчини – світлом у майбутнє, надією, що все жахливе нарешті закінчиться.

Соціальні проблеми, що спіткали Америку в минулому, є не менш гострими і сьогодні. Цю книгу варто скачати й прочитати, щоб побачити, якими є сподівання та страждання дітей-сиріт, наскільки вони є вразливими у світі бруду, жорстокості й байдужості. Проте, незважаючи на цю моторошну реальність, від роману віє теплотою та надією, душевним спокоєм, що огортає твір саме тоді, коли напруження вже готове сягнути своєї межі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сирітський потяг» Крістіни Бейкер Клайн українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Сирітський потяг» Крістіни Бейкер Клайн

Тепер я думаю, що це і є рай – місце в спогадах інших, де ми й далі живемо в найкращих своїх образах.

Й отак формується твоя особистість. Ти знаєш забагато, і це знання робить тебе недовірливим. Стаєш боязким і настороженим. Вираження емоцій втрачає свою природність, і доводиться їх вдавати. Прикидатися. Виказувати співчуття, коли не відчуваєш його. Й отак учишся губитися в натовпі, мати такий самий вигляд, як усі, хоча всередині почуваєшся зламаним.

Маєш навчитися брати те, чим люди хочуть поділитися

– Я можу відпустити минуле, без проблем. – Він піднімає вовняну ковдру, що впала на підлогу, й укриває Карміна. – Але я не хочу забувати все.

Скачати безкоштово книгу «Сирітський потяг» Крістіни Бейкер Клайн українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сирітський потяг» Крістіни Бейкер Клайн

Одна відповідь до “Сирітський потяг”

  1. Ярина Ярина сказав:

    Сирітський потяг хороша історія про тих, хто нажаль втративши все повинен жити на вулиці. Мені сдалась вона дуже душевною та цікавою, прочитала невідриваючись за один вечір. Легка, приємна та проста – рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *