«Системне мислення: формування і розвиток» Сергій Максименко, Марк Меєровіч, Лариса Шрагіна

«Системне мислення: формування і розвиток» Сергій Максименко, Марк Меєровіч, Лариса Шрагіна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
661 переглядів
661 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Системне мислення: формування і розвиток» Сергія Максименка, Марка Мєєровіча, Лариси Шрагіної (анотація)

Системне мислення виявляється в усвідомленому вмінні розглядати об’єкти і явища навколишнього світу як системи в їхньому розвитку й взаємозв’язку з метою пошуку найбільш ефективних розв’язків проблемних ситуацій.

У навчальному посібнику узагальнено понад тридцятилітній досвід авторів зі створення технології формування системного мислення в процесі навчальної діяльності за допомогою комплексів вправ, що виконуються за спеціально розробленими алгоритмами на основі функціонально-системного підходу й теорії розв’язування винахідницьких завдань (ТРВЗ).

Для широкого кола спеціалістів виробництва, науки і освіти, які прагнуть підвищити свій інтелектуальний потенціал.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Системне мислення: формування і розвиток» Сергія Максименка, Марка Мєєровіча, Лариси Шрагіної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Системне мислення: формування і розвиток» Сергія Максименка, Марка Мєєровіча, Лариси Шрагіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *