«Сицилієць» Маріо П’юзо

«Сицилієць» Маріо П’юзо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6234 переглядів
6234 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сицилієць» Маріо П’юзо (анотація)

Книга «Сицилієць» – продовження легендарної епопеї «Хрещений батько», що стала справжнім одкровенням про італійську мафію. Тепер за справи славнозвісного Дона Корлеоне береться його молодший син Майкл – під час свого вигнання на Сицилію головний герой виконує важке і небезпечне завдання за дорученням батька. Йому треба вивезти до Сполучених Штатів Сальваторе Ґільяно, відомого своїми розбійницькими нападами та грабунками італійських багатіїв.

Цей «Робін Гуд» зі своєю бандою месників наводить страх на всіх впливових людей Італії, включаючи мафіозі та політиків. На нього відкрите полювання, тому Майклу треба бути дуже обережним та уважним.

Образ благородного гангстера, якого створив Маріо П’юзо ще всередині минулого століття, не втрачає привабливості і сьогодні. Головний герой роману «Сицилієць» не лише підтримує та захищає окремих людей – він бореться за незалежність Сицилії, намагаючись здобути для свого народу справжню свободу. Тому що події розгортаються під час диктаторського режиму Муссоліні, політична обстановка загострюється неймовірно.

У книзі розкрито вічні проблеми морального вибору, показані всі відтінки дружби та відданості, зради й лицемірства, поєднання справжніх життєвих цінностей з їх фальшивою подобою. Читач занурюється в південний колорит спекотної Сицилії, проймається життям італійського народу, заглядає всередину мафіозного клану, вивчаючи його звичаї. Тут політика переплітається з соціальними проблемами, а особисті драматичні історії знаходять вияв у нескінчених інтригах та пастках, за якими слідкуєш, затамувавши подих.

Ця неймовірна книга відрізняється не лише захоплюючим сюжетом, а й документалізмом – багато сцен перекликаються з газетними хроніками того часу, в яких описане протистояння між мафіозними структурами.

Якщо ви полюбляєте кримінально-шпигунські детективи з великою кількістю екшену та харизматичними персонажами, поспішайте скачати «Сицилієць» Маріо П’юзо. На нашому сайті ви знайдете цей роман у форматах fb2, txt, epub та rtf. У нашій електронній бібліотеці ви також можете читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сицилієць» Маріо П’юзо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сицилієць» Маріо П’юзо

Одна відповідь до “Сицилієць”

  1. Поліна Поліна сказав:

    На мій смак Сицилієць то краща книга з “Хрещеного батька”. Гарячі італійські пристрасті, аррр мені іноді було навіть спекотно. Неймовірна історія яка захоплює з перших рядків, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *