«Сюрприз (стриптиз) для норовливої» Галлея Сандер-Лін

«Сюрприз (стриптиз) для норовливої» Галлея Сандер-Лін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
224 переглядів
224 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сюрприз (стриптиз) для норовливої» Галлеї Сандер-Лін (анотація)

Кажуть, нерозділене кохання рідко приносить щастя. Та й чи легко завоювати і перевиховати бабія? Але Вероніка щиро вірила, що цілком можливо, і вона чітко йшла до своєї мети, аж поки в тиху і розмірену гавань її існування не навідався старий знайомий, якого неможливо ігнорувати, порушуючи спокій і погрожуючи зруйнувати все, чого Ніка так прагнула. Ще й батьки якось занадто активно заговорили про весілля… Отримати підвищення та поїхати з рідного міста, щоб уберегти серце? Чому б ні?! Але є люди, від яких не втекти, бо вони, раз зустрівшись на шляху, ладні назавжди змінити життя…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сюрприз (стриптиз) для норовливої» Галлеї Сандер-Лін українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сюрприз (стриптиз) для норовливої» Галлеї Сандер-Лін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *