«Сюрприз» Тая Стрельцова

«Сюрприз» Тая Стрельцова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
139 переглядів
139 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сюрприз» Таї Стрельцової (анотація)

При першій зустрічі Влад та Олександра посварилися. Друга мало не закінчилася, тільки-но розпочавшись. А далі зовсім інші почуття полонили. І якщо Влад був радий тому, що його виснажене серце здатне любити, то Саша, ще не оговтавшись після розчарувань у попередніх стосунках, виявилася зовсім не готовою до таких емоцій та відчуттів. Чи вистачить Владиславу терпіння та витримки, щоб дати Олександрі час на роздуми та подолання страхів?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сюрприз» Таї Стрельцової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сюрприз» Таї Стрельцової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *