«Сюрпризи долі» Ева Гата

«Сюрпризи долі» Ева Гата

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1714 переглядів
1714 переглядів

Про книгу «Сюрпризи долі» Еви Гати

На що здатна жінка заради несамовитого кохання? Чому жіноча доля тісно пов’язана з необхідністю постійно жертвувати чимось дорогим? Такі запитання постійно ставить собі головна героїня роману «Сюрпризи долі» Олена – мати двох дорослих синів, яка чи не вперше пізнала магію цього надзвичайного почуття.

Ева Гата створила напрочуд хвилюючий та філософський роман з проникливим жіночим образом, в якому більшість жінок впізнають себе – свою емоційність і наївність, жагу до щастя і готовність принести в жертву все, що є в їхньому усталеному житті. Такою виявилася головна героїня книги.

Більше двадцяти років подружнього життя перетворили кохання до харизматичного Георгія у тяжку сіру буденність, а виховання двох синочків-близнюків вкупі з хатньою роботою вкрай знесилили її. І тепер, коли діти підросли і домашніх клопотів поменшало, доля нарешті подарувала їй спалах пристрасного кохання.

Розбудив почуття в серці жінки француз Жан, друг чоловіка Олени, який приїхав погостювати в Україну. Між Жаном і Оленою пробігла шалена іскра, і жінка була ладна все кинути та бігти за своїм коханим хоч на край світу. Проте через кілька днів Жан повернувся до Франції, обіцяючи Олені зберегти свої почуття. Доля зведе їх ще раз, і ця зустріч стане справжнім сюрпризом для француза…

У книзі «Сюрпризи долі» яскраво простежується зв’язок з давньогрецькою міфологією. Ці паралелі допомагають читачеві порівняти наше буття з тими міфами, в які вірили та якими захоплювалися люди в давнину.

Давньогрецькі Боги теж мали свої слабкості, і їхня велич була лише маскою для всього оточення. Вони міцно трималися за Олімп, щоб не впасти до прірви. На краю такої ж безодні опинилася і головна героїня роману. Чи зможе вона знайти сили, щоб переступити через себе та свої почуття, отямившись від примарних фантазій? Якими стежками поведе її примхлива доля?

Якщо ви хочете читати онлайн цю книгу, ви знайдете її на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Також пропонуємо скачати «Сюрпризи долі» Еви Гати у нашій електронній бібліотеці, яка розміщена у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Сюрпризи долі» Еви Гати українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сюрпризи долі» Еви Гати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *