«Сюрпризи долі» Ева Гата

«Сюрпризи долі» Ева Гата

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3290 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сюрпризи долі» Еви Гати (анотація)

На що здатна жінка заради несамовитого кохання? Чому жіноча доля тісно пов’язана з необхідністю постійно жертвувати чимось дорогим? Такі запитання постійно ставить собі головна героїня роману «Сюрпризи долі» Олена – мати двох дорослих синів, яка чи не вперше пізнала магію цього надзвичайного почуття.

Ева Гата створила напрочуд хвилюючий та філософський роман з проникливим жіночим образом, в якому більшість жінок впізнають себе – свою емоційність і наївність, жагу до щастя і готовність принести в жертву все, що є в їхньому усталеному житті. Такою виявилася головна героїня книги.

Більше двадцяти років подружнього життя перетворили кохання до харизматичного Георгія у тяжку сіру буденність, а виховання двох синочків-близнюків вкупі з хатньою роботою вкрай знесилили її. І тепер, коли діти підросли і домашніх клопотів поменшало, доля нарешті подарувала їй спалах пристрасного кохання.

Розбудив почуття в серці жінки француз Жан, друг чоловіка Олени, який приїхав погостювати в Україну. Між Жаном і Оленою пробігла шалена іскра, і жінка була ладна все кинути та бігти за своїм коханим хоч на край світу. Проте через кілька днів Жан повернувся до Франції, обіцяючи Олені зберегти свої почуття. Доля зведе їх ще раз, і ця зустріч стане справжнім сюрпризом для француза…

У книзі «Сюрпризи долі» яскраво простежується зв’язок з давньогрецькою міфологією. Ці паралелі допомагають читачеві порівняти наше буття з тими міфами, в які вірили та якими захоплювалися люди в давнину.

Давньогрецькі Боги теж мали свої слабкості, і їхня велич була лише маскою для всього оточення. Вони міцно трималися за Олімп, щоб не впасти до прірви. На краю такої ж безодні опинилася і головна героїня роману. Чи зможе вона знайти сили, щоб переступити через себе та свої почуття, отямившись від примарних фантазій? Якими стежками поведе її примхлива доля?

Якщо ви хочете читати онлайн цю книгу, ви знайдете її на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Також пропонуємо скачати «Сюрпризи долі» Еви Гати у нашій електронній бібліотеці, яка розміщена у форматах fb2, txt, epub та rtf.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Сюрпризи долі» Еви Гати та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Сюрпризи долі» Еви Гати: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Сюрпризи долі» Еви Гати і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Сюрпризи долі» Еви Гати українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сюрпризи долі» Еви Гати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *