«Та сама я» Джоджо Мойєс

«Та сама я» Джоджо Мойєс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2237 переглядів
2237 переглядів

Про книгу «Та сама я» Джоджо Мойєс

Книга «Та сама я» є третьою частиною тритомної серії «До зустрічі з тобою» – вражаючої історії кохання, переродження свого «Я» та кардинальних змін життя під впливом несподівано сильних почуттів. Джоджо Мойес продовжує розповідь про Луїзу Кларк, яка готова розпочати нове життя в Нью-Йорку після нестерпного душевного болю. Вона поступово адаптується до нової роботи, друзів та оточення, звикає до жорстокості сучасного суспільства й тренує свою витримку завдяки природному почуттю гумору. Вона навіть розпочинає нові стосунки з милим хлопцем Семом. Проте випадкова зустріч з Джорджем перевертає її розмірені будні догори дриґом.

У книзі ви зустрінете ціле мереживо сімейних таємниць та інтриг, пов’язаних з особистим життям дружини начальника Луїзи. Супроводжуючи леді Гупник майже всюди та викликаючи її на довірливі розмови, головна героїня переконується, що заможне життя у розкішному будинку та у дружній родині може бути зовсім іншим, якщо зняти цю блискучу обгортку.

Поряд з цим дівчина особисто стикається з брудом, жорстокістю й несправедливістю нашого світу, переборюючи нескінченні перешкоди. Вона вже майже навчилася жити без Вілла Трейнора в думках та серці, проте Джордж знову викликає в її душі цілий шторм. Чим закінчиться ця епопея та якою постане перед нами Луїза наприкінці трилогії, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей хвилюючий твір.

Як і інші книги циклу, роман «Та сама я» написан проникливо та емоційно, з великою кількістю роздумів головної героїні та її реакцією на строкате життя на Манхеттені. Письменниця прикрасила сюжетну канву описом сучасної Америки – її суспільних законів та пріоритетів, поглядів американців на життєві цінності, їхніх звичок та модних тенденцій. Намагаючись втягнутися в цей жвавий ритм буденності, Луїза все одно підсвідомо не може залишити своєї основної місії – моральної допомоги оточуючим у вирішенні їх психологічних і особистих проблем.

Прихильники пронизливих драматичних історій знайдуть цю книгу на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Якщо ви бажаєте скачати «Та сама я» Джоджо Мойес, завітайте до нашої електронної бібліотеки, де ви знайдете цей твір та інші романи талановитої британської письменниці у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Та сама я» Джоджо Мойєс

Рекомендації

Відгуки на книгу «Та сама я» Джоджо Мойєс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *