«Так програють війну часів» Амаль Ель-Мохтар, Макс Гледстоун

«Так програють війну часів» Амаль Ель-Мохтар, Макс Гледстоун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
29 переглядів
29 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Так програють війну часів» Амаль Ель-Мохтар, Макса Гледстоуна (анотація)

Дві ворожі організації — тоталітарне Управління під керівництвом Комендантки й Едем — одночасно світ і його верховна істота-праматір — розв’язали Часову війну. Їхні агенти, Червоні й Блакитні, мають рухатись часовими нитками і змінювати хід історії так, щоб створити ідеальну для себе версію майбутнього.

Та серед попелу світу, що гине, Червона агентка Управління знаходить лист від Блакитної — найкращої агентки Едем. Червона вирішує не знищити лист, а прочитати його і навіть відповісти. Таємне спілкування між ворогами спочатку сповнене вихваляння та насмішок, але з часом воно перетворюється на щось більше. Щось важливе. Таке, що може змінити минуле й майбутнє.

Виявлення зв’язку Червоної і Блакитної означало б смерть для кожної з них. Адже війна триває — і хтось повинен перемогти в ній.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Так програють війну часів» Амаль Ель-Мохтар, Макса Гледстоуна та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Так програють війну часів» Амаль Ель-Мохтар, Макса Гледстоуна: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Так програють війну часів» Амаль Ель-Мохтар, Макса Гледстоуна і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Так програють війну часів» Амаль Ель-Мохтар, Макса Гледстоуна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *