«Так складно кохати отаку» Фудзіта

«Так складно кохати отаку» Фудзіта

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
535 переглядів
535 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Так складно кохати отаку» Фудзіти (анотація)

Як же важко будувати стосунки отаку… Багато людей не розуміють нас і цураються, косі погляди чекають нас практично скрізь, куди б ми не йшли. Тому що ми не такі, як оточуючі, і їх це лякає… Але ж ми теж люди і теж хочемо любові та розуміння, відчувати, що ми не самотні…

Момосе Нарумі, 26 років, отаку, раптово дізнається, що тепер працюватиме з хлопцем, якого знає з початкової школи, але з вступу до старшої вона його не бачила… Що ж принесе це їй — самотній любительці чоловічого кохання та отоме-ігор , а що йому — «фахівцю з відеоігор» Ніфудзі Хіротаке?

Адже… так складно любити отаку…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Так складно кохати отаку» Фудзіти та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Так складно кохати отаку» Фудзіти: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Так складно кохати отаку» Фудзіти і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Так складно кохати отаку» Фудзіти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *