«Така, як ти» Марк Леві

«Така, як ти» Марк Леві

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1059 переглядів
1059 переглядів

Про книгу «Така, як ти» Марка Леві

Книга «Така, як ти» – дуже сентиментальна та романтична розповідь про справжнє кохання. Дії відбуваються в будинку номер 12 на одній із вулиць Нью-Йорка. Будинок є нічим непримітною спорудою, окрім того, що має гарний старовинний ліфт, який обслуговує ліфтер-індус Санджай.

Головна героїня Хлоя, яка мешкає на дев’ятому поверсі, і гадки не має, ким є цей загадковий ліфтер. Також вона не здогадується про те, що головна його мрія — подивитись їй в очі та промовити: «Я все життя шукав таку, як ти».

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Така, як ти» Марка Леві українською мовою, то зможете дізнатись, що автор поєднує декілька історій кохання. Одна любов – жертовна. Жінка нехтує своєю репутацією, статусом та рідними заради коханої людини.

Інша тільки-тільки зароджується, тому дівчина не може вирішити вірити їй гарненькому парубку або ж прислухатися до думки оточуючих, які вказують їй на його неблагонадійність. Яка ж з них про героїню на ім’я Хлоя, ви зрозумієте на сторінках книги.

Фанати письменника зможуть скачати книгу «Така як ти» Марка Леві безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому літературному сайті.

Завантажити безкоштовно книгу «Така, як ти» Марка Леві

Рекомендації

Відгуки на книгу «Така, як ти» Марка Леві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *