«Такі, як ми. Про тварин та їхні характери» Яна Хоменко

«Такі, як ми. Про тварин та їхні характери» Яна Хоменко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
25 переглядів
25 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Такі, як ми. Про тварин та їхні характери» Яни Хоменко (анотація)

Цю книжку надиктували тварини! Поки вони позували художниці й розповідали про себе, авторка записувала кожне слово. Тепер ви можете прочитати історії з життя ледачкуватого кота Моні, суворого леопарда Аджая або ж навіть загадкової п’явки Естель. Пізнаючи природу, пізнаєш себе. Тож пропонуємо поглянути на тварин як на особистостей та знайти в собі спільні з ними риси. І одного дня на зауваження “Ти повільний, як равлик” відповісти: Ні, я зосереджений, як леопард!

Спостереження за поведінкою тварин і пізнання їхніх характерів допомагає дітям краще розуміти себе та інших людей. І ця збірка історій підтримає маленьких читачів на шляху щоденних відкриттів, адже її неймовірно харизматичні герої розповідають наукові факти про себе цікаво та з гумором.

А доповнена реальність викличе захват і в дорослих: усі портрети тварин у книзі оживають!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Такі, як ми. Про тварин та їхні характери» Яни Хоменко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Такі, як ми. Про тварин та їхні характери» Яни Хоменко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *