«Талан» Михайло Петрович Старицький

«Талан» Михайло Петрович Старицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2951 переглядів

Короткий зміст книги «Талан» Михайла Петровича Старицького (анотація)

Левову частку своїх творів Михайло Старицький присвятив життю простого народу, звичайних робітників. Проте є в творчому доробку українського класика і не менш цікаві твори, в котрих описані захоплюючі історії з життя інтелігенції.

Стати свідком однієї з таких історій ви зможете, якщо вирішите скачати книгу «Талан» Михайла Петровича Старицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Книга розповість про життя надзвичайно талановитої українки, котра була змушена покинути батьківський дім та відправитись в пошуках кращої долі до Російської імперії. Дівчина має неабиякий хист до акторства. Великий талант міг би допомогти їй в подоланні всіх життєвих випробувань. Так могло б бути, але тільки не в країні, де кожен місцевий житель ненавидить українців.

Дівчина знала, що підкорити акторський Олімп буде непросто. Але навіть в найстрашніших думках вона не гадала, що в Російській імперії її зустрінуть з такою відразою. Тут вона зіштовхується з безкінечним гоніннями, необхідністю тікати від кожного, з ким знайомиться. Жоден митець не визнає її природного таланту, ніхто з наставників не береться вчити її, боячись за наслідки для власного життя і кар’єри.

Чи вдасться героїні знайти своє місце під сонцем на чужині? Що дізнатись про це, пропонуємо читати онлайн книгу «Талан» Михайла Петровича Старицького українською мовою.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Талан» Михайла Петровича Старицького та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Талан» Михайла Петровича Старицького: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Талан» Михайла Петровича Старицького і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Талан» Михайла Петровича Старицького

Для такого таланта рамки малы; он рвется из них, а они давят… Мелко, мелко для вас! Поймите зто! Пора на широкое, могучее море!

Туча, няню, не така жорстока, як люде: буря порве все, та хоч серця не займе. Грім одразу уб'є, та катувати не буде… А тут катують і не докатовують…

Та ще й те: сім'я – це закуток скритий, а іскуство веде нас до всесвітнього храму; у шкаралущі сімейній ми служим тільки собі чи своїм дітям, а у праці художній ми повинні людям служити, цілком себе оддавати миру, громаді. Для того-то сім'я і не може миритись зі сценою, бо одна одній буде шкодити: або зрадиш дітей, або зрадиш громадську одправу…

Ж а л i в н и ц ь к и й. Та чуднi ви якi! Хто з нас по контракту приходить? Всяк – по афiшi. К о т е н к о. Афiша бреше: водевiль завжди по драмi. Ж а л i в н и ц ь к и й. По руських трупах, а в нас – зроду.

Скачати безкоштово книгу «Талан» Михайла Петровича Старицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Талан» Михайла Петровича Старицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *