«Талан» Михайло Петрович Старицький

«Талан» Михайло Петрович Старицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1240 переглядів
1240 переглядів

Про книгу «Талан» Михайла Петровича Старицького

Левову частку своїх творів Михайло Старицький присвятив життю простого народу, звичайних робітників. Проте є в творчому доробку українського класика і не менш цікаві твори, в котрих описані захоплюючі історії з життя інтелігенції.

Стати свідком однієї з таких історій ви зможете, якщо вирішите скачати книгу «Талан» Михайла Петровича Старицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Книга розповість про життя надзвичайно талановитої українки, котра була змушена покинути батьківський дім та відправитись в пошуках кращої долі до Російської імперії. Дівчина має неабиякий хист до акторства. Великий талант міг би допомогти їй в подоланні всіх життєвих випробувань. Так могло б бути, але тільки не в країні, де кожен місцевий житель ненавидить українців.

Дівчина знала, що підкорити акторський Олімп буде непросто. Але навіть в найстрашніших думках вона не гадала, що в Російській імперії її зустрінуть з такою відразою. Тут вона зіштовхується з безкінечним гоніннями, необхідністю тікати від кожного, з ким знайомиться. Жоден митець не визнає її природного таланту, ніхто з наставників не береться вчити її, боячись за наслідки для власного життя і кар’єри.

Чи вдасться героїні знайти своє місце під сонцем на чужині? Що дізнатись про це, пропонуємо читати онлайн книгу «Талан» Михайла Петровича Старицького українською мовою.

Цитати з книги «Талан» Михайла Петровича Старицького

Туча, няню, не така жорстока, як люде: буря порве все, та хоч серця не займе. Грім одразу уб'є, та катувати не буде… А тут катують і не докатовують…

Та ще й те: сім'я – це закуток скритий, а іскуство веде нас до всесвітнього храму; у шкаралущі сімейній ми служим тільки собі чи своїм дітям, а у праці художній ми повинні людям служити, цілком себе оддавати миру, громаді. Для того-то сім'я і не може миритись зі сценою, бо одна одній буде шкодити: або зрадиш дітей, або зрадиш громадську одправу…

Для такого таланта рамки малы; он рвется из них, а они давят… Мелко, мелко для вас! Поймите зто! Пора на широкое, могучее море!

Ж а л i в н и ц ь к и й. Та чуднi ви якi! Хто з нас по контракту приходить? Всяк – по афiшi. К о т е н к о. Афiша бреше: водевiль завжди по драмi. Ж а л i в н и ц ь к и й. По руських трупах, а в нас – зроду.

Скачати безкоштово книгу «Талан» Михайла Петровича Старицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Талан» Михайла Петровича Старицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *