«Талісман» Стівен Кінг, Пітер Страуб

«Талісман» Стівен Кінг, Пітер Страуб

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1974 переглядів
1974 переглядів

Про книгу «Талісман» Стівена Кінга, Пітера Страуба

Стівен Кінг – не лише майстер створення атмосферного хоррору, а й талановитий автор фантастичних казок з присмаком містики. Саме такою є його книга “Талісман”, написана у співавторстві з Пітером Страубом. Якщо ви хочете здійснити захоплюючу подорож різноманітними світами разом з головним героєм, намагаючись врятувати ціле людство, радимо скачати й прочитати цю хвилюючу пригодницьку історію.

Всі події розгортаються навколо Джека Сойєра – дванадцятирічного підлітка, який постійно шукає відповіді на незрозумілі питання. Найголовніше з них – як вберегти свою матір від смертельної небезпеки. Хлопчику здається, що її постійно хтось переслідує. Джеку залишається лише одне – переїздити з одного готеля до іншого в пошуках талісману, який дасть шанс на порятунок матері. І якщо для цього треба ступити до іншої реальності, він здатен і на це. Дивись, хлопче, темні сили причаїлися і тільки й чекають на те, щоб нанести головний удар…

Стівен Кінг і Пітер Страуб – дуже органічний й талановитий літературний дует. Шалена фантазія Кінга у поєднанні з магічною казковістю й романтикою Страуба створили надзвичайний твір, пронизаний сумом й сподіваннями, казковими дивами й приголомшливою реальністю.

У книзі “Талісман” особлива увага акцентується на розкритті внутрішнього світу головного героя. Дитячі емоції – особливо сильна сторона творчості Стівена Кінга. Переборюючи свої страхи, хлопчик йде назустріч невідомим жахам, шукаючи рятівний темний готель. Особливо цікаво буде читати книгу “Талісман” прихильникам циклу “Темна вежа” – у цих двох творах спостерігається спільна ідея – подорож паралельними світами у пошуках “острівця порятунку”.

Стівен Кінг і Пітер Страуб створили не лише захоплюючий твір, а й строкате життєве полотно про глибину людської душі. В кожного з нас є багато різних світів, і варто обрати лише той самий шлях, що приведе до головної мети. Образ Джека Сойєра – це яскравий зразок ніжної любові до близьких й відданості друзям, це вміння переступити через безтурботність дитинства та зосередитися на найголовніших речах, в яких криється сенс нашого буття.

Обережно! Ненормативна лексика!

Цитати з книги «Талісман» Стівена Кінга, Пітера Страуба

У того, кто пытается нести весь мир на плечах, сначала ломается спина, а потом ломается душа.

Пустынные широкие улицы. Длинный пляж, песчаные дюны. Заброшенный парк, неработающие аттракционы. Его мать нашла место, удивительно напоминающее конец света.

– Может, существует не одна реальность.

Когда он пришёл в себя, комната была залита кровью. Волк стоял посередине. Его глаза опять стали жёлтыми, как угасающие свечи. С ним что-то произошло — он вновь стал привычным Волком… и тут Джек понял, что это значит. Есть легенды о том, что это значит. Есть легенды о том, что оборотней убивают серебряными пулями, но нет легенд о том, как оборотни умирают сами.

Завантажити безкоштовно книгу «Талісман» Стівена Кінга, Пітера Страуба

Рекомендації

Відгуки на книгу «Талісман» Стівена Кінга, Пітера Страуба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *