«Талісман» Стівен Кінг, Пітер Страуб

«Талісман» Стівен Кінг, Пітер Страуб

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Талісман» Стивена Кинга, Пітера Страуба

Стівен Кінг – не лише майстер створення атмосферного хоррору, а й талановитий автор фантастичних казок з присмаком містики. Саме такою є його книга “Талісман”, написана у співавторстві з Пітером Страубом. Якщо ви хочете здійснити захоплюючу подорож різноманітними світами разом з головним героєм, намагаючись врятувати ціле людство, радимо скачати й прочитати цю хвилюючу пригодницьку історію.

Всі події розгортаються навколо Джека Сойєра – дванадцятирічного підлітка, який постійно шукає відповіді на незрозумілі питання. Найголовніше з них – як вберегти свою матір від смертельної небезпеки. Хлопчику здається, що її постійно хтось переслідує. Джеку залишається лише одне – переїздити з одного готеля до іншого в пошуках талісману, який дасть шанс на порятунок матері. І якщо для цього треба ступити до іншої реальності, він здатен і на це. Дивись, хлопче, темні сили причаїлися і тільки й чекають на те, щоб нанести головний удар…

Стівен Кінг і Пітер Страуб – дуже органічний й талановитий літературний дует. Шалена фантазія Кінга у поєднанні з магічною казковістю й романтикою Страуба створили надзвичайний твір, пронизаний сумом й сподіваннями, казковими дивами й приголомшливою реальністю.

У книзі “Талісман” особлива увага акцентується на розкритті внутрішнього світу головного героя. Дитячі емоції – особливо сильна сторона творчості Стівена Кінга. Переборюючи свої страхи, хлопчик йде назустріч невідомим жахам, шукаючи рятівний темний готель. Особливо цікаво буде читати книгу “Талісман” прихильникам циклу “Темна вежа” – у цих двох творах спостерігається спільна ідея – подорож паралельними світами у пошуках “острівця порятунку”.

Стівен Кінг і Пітер Страуб створили не лише захоплюючий твір, а й строкате життєве полотно про глибину людської душі. В кожного з нас є багато різних світів, і варто обрати лише той самий шлях, що приведе до головної мети. Образ Джека Сойєра – це яскравий зразок ніжної любові до близьких й відданості друзям, це вміння переступити через безтурботність дитинства та зосередитися на найголовніших речах, в яких криється сенс нашого буття.

Обережно! Ненормативна лексика!

Цитати з книги «Талісман» Стивена Кинга, Пітера Страуба

У того, кто пытается нести весь мир на плечах, сначала ломается спина, а потом ломается душа.

Пустынные широкие улицы. Длинный пляж, песчаные дюны. Заброшенный парк, неработающие аттракционы. Его мать нашла место, удивительно напоминающее конец света.

– Может, существует не одна реальность.

Когда он пришёл в себя, комната была залита кровью. Волк стоял посередине. Его глаза опять стали жёлтыми, как угасающие свечи. С ним что-то произошло — он вновь стал привычным Волком… и тут Джек понял, что это значит. Есть легенды о том, что это значит. Есть легенды о том, что оборотней убивают серебряными пулями, но нет легенд о том, как оборотни умирают сами.

Завантажити безкоштовно книгу «Талісман» Стивена Кинга, Пітера Страуба

Завантажити книгу «Талісман» у форматі:

Рекомендації

Двійник
Двійник Тесс Ґеррітсен
Сплячі красуні
Сплячі красуні Стівен Кінг, Овен Кінг
Воно
Воно Стівен Кінг
Війни Міллігана
Війни Міллігана Деніел Кіз

Відгуки на книгу «Талісман» Стивена Кинга, Пітера Страуба