«Там, де співають раки» Делія Овенс

«Там, де співають раки» Делія Овенс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
23452 переглядів
23452 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Там, де співають раки» Делії Овенс (анотація)

Книга «Там, де співають раки» Делії Овенс — це неймовірна історія дівчинки, яка, на жаль, дуже рано залишилася одна. Шестирічна дівчинка живе в сім’ї, де батько тиран — він б’є мати та дітей. Згодом тікає мати — це стане шоком. Адже як справжня мати може покинути дітей в такій ситуації? Потім ідуть брати та сестри, а потім її залишає і батько. Самотність – це вирок чи допомога в майбутньому?

Болотяна дівчинка страждає від зовнішнього світу, всі знущаються з неї. Разом з важкою долею дитини автор описує природу, яка закохує з першого погляду. Паралельно з життєвою драмою є детективне розслідування вбивства на болоті. Радимо читати онлайн усім книгу «Там, де співають раки» Делії Овенс українською мовою.

Чи зможе Кая відчути справжнє кохання? Чи змінить вона своє життя? І чи знайдуть вбивцю Чейза?

Заплутались? Тоді швидше необхідно скачати книгу «Там, де співають раки» Делії Овенс безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Там, де співають раки» Делії Овенс онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Там, де співають раки» Делії Овенс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Там, де співають раки» Делії Овенс

3 відповіді до “Там, де співають раки”

  1. Світлана Світлана сказав:

    Де можна скачати повну версію?

  2. Наталія Наталія сказав:

    Чи є українською мовою?

  3. Максим Максим сказав:

    Де скачати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *