«Тамдевін. Вовчі історії замку Гербуртів (збірка)» Галина Костянтинівна Вдовиченко

«Тамдевін. Вовчі історії замку Гербуртів (збірка)» Галина Костянтинівна Вдовиченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1794 переглядів
1794 переглядів

Про книгу «Тамдевін. Вовчі історії замку Гербуртів (збірка)» Галини Костянтинівни Вдовиченко

Книга «Тамдевін. Вовчі історії замку Гербуртів» (збірка) – прониклива історія, в якій переплелися кохання, мистецтво, наука та… вовча зграя. Саме з вовками письменниця порівнює людей, проте часто буває, що люди більш жорстокі, ніж хижі тварини.

Вони зустрілися у самому серці Карпат, бо обидва шукали усамітнення серед дикої природи – художниця Анна та етолог Юрій. Невелике карпатське село не тільки розкрило їм таємницю старовинного замку неподалік, а й подарувало справжнє кохання.

Починаючи читати онлайн книгу «Тамдевін. Вовчі історії замку Гербуртів» (збірка) Галини Костянтинівни Вдовиченко, одразу захоплюєшся співочою мовою та мальовничими краєвидами Карпат. Приємний бонус – затишна атмосфера вузьких львівських вуличок з ароматом кави, в яких повністю розчиняєшся.

Автор змушує замислитися над людськими чеснотами, проте робить це особливо витончено, зіставляючи вовків і людей. Виховати покинутих вовченят – не лише експеримент Юрія, а й його моральний обов’язок. Читач дізнається про цікавинки з життя вовків, особливості взаємодії вовків та людей.

Окрім повісті «Тамдевін», до збірки входять й інші оповідання зі схожою тематикою про вовчі та людські закони. Пропонуємо скачати книгу «Тамдевін. Вовчі історії замку Гербуртів» (збірка) Галини Костянтинівни Вдовиченко на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Цитати з книги «Тамдевін. Вовчі історії замку Гербуртів (збірка)» Галини Костянтинівни Вдовиченко

Твоє призначення, твій талант, твоя сила належать не тобі, ти — провідник між Господом і тим, що повинен зробити. Якщо порушуватимеш певні правила (які саме — відчуватимеш сам), то одного разу можеш прокинутися безсилим і безталанним, і вже нічого не зумієш. Тому роби своє, але не будь-якою ціною. І матимеш підтримку…

Осінь піднімається від землі до неба

Усе залежить від того, як ставитися до того, що втрачаєш, і чи бачиш нові можливості попереду. Як самому собі перекрити всі шляхи, тоді справді вибору немає.

Народжений у клітці волі не потребує…

Завантажити безкоштовно книгу «Тамдевін. Вовчі історії замку Гербуртів (збірка)» Галини Костянтинівни Вдовиченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тамдевін. Вовчі історії замку Гербуртів (збірка)» Галини Костянтинівни Вдовиченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *