«Танатонавти» Бернар Вербер

«Танатонавти» Бернар Вербер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3432 переглядів
3432 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Танатонавти» Бернара Вербера (анотація)

Кожен з нас інколи задумується, що там за межею смерті. Чи існує потойбічний світ? Чи будемо ми мати шанс на нове життя? Книга «Танатонавти» Бернара Вербера стала першою в циклі «Ангели» та вперше публікується українською мовою.

Розповідь ведеться у форматі щоденника, тобто записів дослідження. Танатонавт — це розвідник смерті. Одного разу один з учених опинився на волосині від смерті – його душа вже від’єдналась від тіла, але лікарі встигли його врятувати. Тепер він вирішив що б не було дізнатися більше про смерть та можливість існування іншого світу. Радимо читати онлайн усім книгу «Танатонавти» Бернара Вербера українською мовою.

Зібравши підрозділ однодумців, вони вирушають у подорож під назвою «життя після смерті». Перед ними стануть безліч перешкод, адже до раю не так просто потрапити.

Чи зможуть вони дійти до вищого рівня? Чи смерть переможе та знищить їх?

Скачати книгу «Танатонавти» Бернара Вербера можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Танатонавти» Бернара Вербера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Танатонавти» Бернара Вербера

Одна відповідь до “Танатонавти”

  1. Яніна Яніна сказав:

    Так, я справді кайфанула від книги Танатонавти! Ніколи не задумувалась, шо там за межою життя, напевно тому і відривати щось нове разом з оповідачем мені було дуже цікаво. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *