«Танець янгола над безоднею» Гарфанг

«Танець янгола над безоднею» Гарфанг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
578 переглядів
578 переглядів

Про книгу «Танець янгола над безоднею» Гарфанга

Чи вірите ви в магію кохання? А в його руйнівні можливості? Сучасна українська письменниця з яскравим псевдонімом Гарфанг створила захоплюючу фентезійну історію, в якій джерелом магічних сил, внутрішніх перемог і падінь стало це загадкове почуття.

Хто б міг подумати, що прагнення звичайного жіночого щастя, що знаходиться поруч з коханою людиною, виллється у криваву діяльність несамовитої жриці, яка заради досягнення своєї мети буде готова знищити все навколо та навіть пожертвувати своїм життям…

Книга «Танець янгола над безоднею» – містично-філософська драма з яскравим пригодницьким сюжетом. Головна героїня твору – звичайна киянка на ім’я Альбіна, яка навчається в одному з університетів та замість занять займає себе думками про своє нещасне кохання. Проте є в цій історії щось моторошне через магічні чари. І провідником потужної магії стала саме вона – звичайна студентка.

Закохавшись у свого однокурсника Дмитра, дівчина навіть не здогадувалась, що сила її почуттів відродить в ній сховані магічні здібності. Хлопець не звертає на неї уваги, і головна героїня наважується на небезпечний крок – приворожити його за допомогою магічних заклинань. Щільне знайомство з відьомськими ритуалами приводить Альбіну до таємної організації на чолі з небезпечним чорним магом. Тепер Альбіна має стати іншою – переродитися в жорстоку магічку заради своєї місії.

Роман «Танець янгола над безоднею» – це боротьба Темряви й Світла, яка розриває душу на безліч шматків. Ця глибока книга доводить, що кохання – дуже неоднозначне почуття: воно кидає з небес на землю, штовхає на самознищення та стирає межу між реальністю та ілюзіями. Чи вийде Альбіна переможницею у цьому божевільному протистоянні із самою собою? Яким виявиться зворотний бік пекучого кохання?

Якщо ви шукаєте динамічну та гостросюжетну книгу з відвертими елементами хорору та відлунням містики, радимо скачати або читати онлайн унікальний роман «Танець янгола над безоднею» письменниці Гарфанг у нашій бібліотеці. Цей твір ви можете знайти на сайті абсолютно безкоштовно та без реєстрації. Матеріали для скачування надаються у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Танець янгола над безоднею» Гарфанга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Танець янгола над безоднею» Гарфанга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *