«Танець янгола над безоднею» Гарфанг

«Танець янгола над безоднею» Гарфанг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Танець янгола над безоднею» Гарфанга

Чи вірите ви в магію кохання? А в його руйнівні можливості? Сучасна українська письменниця з яскравим псевдонімом Гарфанг створила захоплюючу фентезійну історію, в якій джерелом магічних сил, внутрішніх перемог і падінь стало це загадкове почуття.

Хто б міг подумати, що прагнення звичайного жіночого щастя, що знаходиться поруч з коханою людиною, виллється у криваву діяльність несамовитої жриці, яка заради досягнення своєї мети буде готова знищити все навколо та навіть пожертвувати своїм життям…

Книга «Танець янгола над безоднею» – містично-філософська драма з яскравим пригодницьким сюжетом. Головна героїня твору – звичайна киянка на ім’я Альбіна, яка навчається в одному з університетів та замість занять займає себе думками про своє нещасне кохання. Проте є в цій історії щось моторошне через магічні чари. І провідником потужної магії стала саме вона – звичайна студентка.

Закохавшись у свого однокурсника Дмитра, дівчина навіть не здогадувалась, що сила її почуттів відродить в ній сховані магічні здібності. Хлопець не звертає на неї уваги, і головна героїня наважується на небезпечний крок – приворожити його за допомогою магічних заклинань. Щільне знайомство з відьомськими ритуалами приводить Альбіну до таємної організації на чолі з небезпечним чорним магом. Тепер Альбіна має стати іншою – переродитися в жорстоку магічку заради своєї місії.

Роман «Танець янгола над безоднею» – це боротьба Темряви й Світла, яка розриває душу на безліч шматків. Ця глибока книга доводить, що кохання – дуже неоднозначне почуття: воно кидає з небес на землю, штовхає на самознищення та стирає межу між реальністю та ілюзіями. Чи вийде Альбіна переможницею у цьому божевільному протистоянні із самою собою? Яким виявиться зворотний бік пекучого кохання?

Якщо ви шукаєте динамічну та гостросюжетну книгу з відвертими елементами хорору та відлунням містики, радимо скачати або читати онлайн унікальний роман «Танець янгола над безоднею» письменниці Гарфанг у нашій бібліотеці. Цей твір ви можете знайти на сайті абсолютно безкоштовно та без реєстрації. Матеріали для скачування надаються у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Танець янгола над безоднею» Гарфанга

Завантажити книгу «Танець янгола над безоднею» у форматі:

Рекомендації

Королівство жахів
Королівство жахів Джин Філліпс
Містична річка
Містична річка Денніс Лігейн
Книга дзеркал
Книга дзеркал Юджин Овідіу Кіровіц
Замок Янгола
Замок Янгола Сергій Оратовський

Відгуки на книгу «Танець янгола над безоднею» Гарфанга

Комментарии для сайта Cackle