«Танець янгола над безоднею» Гарфанг

«Танець янгола над безоднею» Гарфанг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1686 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Танець янгола над безоднею» Гарфанга (анотація)

Чи вірите ви в магію кохання? А в його руйнівні можливості? Сучасна українська письменниця з яскравим псевдонімом Гарфанг створила захоплюючу фентезійну історію, в якій джерелом магічних сил, внутрішніх перемог і падінь стало це загадкове почуття.

Хто б міг подумати, що прагнення звичайного жіночого щастя, що знаходиться поруч з коханою людиною, виллється у криваву діяльність несамовитої жриці, яка заради досягнення своєї мети буде готова знищити все навколо та навіть пожертвувати своїм життям…

Книга «Танець янгола над безоднею» – містично-філософська драма з яскравим пригодницьким сюжетом. Головна героїня твору – звичайна киянка на ім’я Альбіна, яка навчається в одному з університетів та замість занять займає себе думками про своє нещасне кохання. Проте є в цій історії щось моторошне через магічні чари. І провідником потужної магії стала саме вона – звичайна студентка.

Закохавшись у свого однокурсника Дмитра, дівчина навіть не здогадувалась, що сила її почуттів відродить в ній сховані магічні здібності. Хлопець не звертає на неї уваги, і головна героїня наважується на небезпечний крок – приворожити його за допомогою магічних заклинань. Щільне знайомство з відьомськими ритуалами приводить Альбіну до таємної організації на чолі з небезпечним чорним магом. Тепер Альбіна має стати іншою – переродитися в жорстоку магічку заради своєї місії.

Роман «Танець янгола над безоднею» – це боротьба Темряви й Світла, яка розриває душу на безліч шматків. Ця глибока книга доводить, що кохання – дуже неоднозначне почуття: воно кидає з небес на землю, штовхає на самознищення та стирає межу між реальністю та ілюзіями. Чи вийде Альбіна переможницею у цьому божевільному протистоянні із самою собою? Яким виявиться зворотний бік пекучого кохання?

Якщо ви шукаєте динамічну та гостросюжетну книгу з відвертими елементами хорору та відлунням містики, радимо скачати або читати онлайн унікальний роман «Танець янгола над безоднею» письменниці Гарфанг у нашій бібліотеці. Цей твір ви можете знайти на сайті абсолютно безкоштовно та без реєстрації. Матеріали для скачування надаються у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Танець янгола над безоднею» Гарфанга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Танець янгола над безоднею» Гарфанга українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Танець янгола над безоднею» Гарфанга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *