«Танго долі» Юлія Шеко

«Танго долі» Юлія Шеко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1364 переглядів
1364 переглядів

Про книгу «Танго долі» Юлії Шеко

Книга «Танго долі» – хвилюючий та динамічний роман про життєвий драматизм, який постійно забирає до себе в полон непідготовлених людей. Саме такою виявилася Вікторія – головна героїня твору.

Українська письменниця Юлія Шеко змалювала яскравими фарбами її пригодницьку історію, щедро посипавши її діамантами гумору та несподіваними сюжетними вихилясами. Читати роман «Танго долі» буде цікаво всім, хто любить «соковиті» любовні та життєві драми, з яких проростає зернятко оптимізму.

Чи є серед ваших знайомих справжні невдахи – ті, хто не пропустить жодного дня, щоб не потрапити у будь-яку халепу? Саме такою виявилася двадцятип’ятирічна Вікторія. Проте доля нарешті ощасливлює її справжнім подарунком – серед своїх неприємностей вона зустрічає Богдана, який разом з дівчиною стійко переносить всі незгоди, стаючи її головним рятівником і помічником.

Щастя триває недовго. Приїхавши до Туреччини у гості до подруги, Вікторія потрапляє у цілий лабіринт жахів і випробувань – розлучення з коханим та зґвалтування чоловіком подруги, який збожеволів від відчаю через втрату дитини.

Рідна домівка також зустрічає дівчину новим сплеском пригод. Головна героїня у розпачі – невже пані вдача так ніколи їй і не посміхнеться? Та доля іноді влаштовує перевірки лише для того, щоб врешті-решт нагородити свою «жертву» неймовірним щастям. Питання в тому, чи зможе Вікторія розгледіти свій подарунок долі крізь звиклий скептицизм та самоіронію.

Книга «Танго долі» читається надзвичайно легко та заряджає позитивом. Проте цей роман не можна назвати легковажним. Питання, які зачіпає Юлія Шеко, органічно пов’язані з життям кожного з нас. Кохання та зрада, безвихідь і надія, щастя й смуток оселилися в заплутаному лабіринті під назвою «життя».

І коли ти намагаєшся знайти вихід з цієї пастки, де одні відчуття підміняються іншими, постає закономірна дилема: чи варто сперечатися з долею та стрибати вище за себе? Якщо ви хочете вдосталь поміркувати над життєвим призначенням себе та оточуючих та переосмислити свої цінності, рекомендуємо скачати цю пронизуючу книгу та насолодитися її філософською глибиною та гостросюжетними перипетіями.

Скачати безкоштово книгу «Танго долі» Юлії Шеко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Танго долі» Юлії Шеко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *