«Танго смерті» Юрій Винничук

«Танго смерті» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1695 переглядів
1695 переглядів

Про книгу «Танго смерті» Юрія Винничука

Юрій Павлович Винничук – сміливий експериментатор, який жонглює словами і навіть мовами, створюючи витончений візерунок тексту. Його книга «Танґо смерті» – один з найяскравіших прикладів естетично привабливого та оригінального історичного твору, який сприймається не стільки розумом, скільки серцем.

З перших сторінок роман огортає атмосферою довоєнного Львову тридцятих років минулого століття, затягує своїм колоритом сплетіння української, польської, єврейської та чеської мов. Разом з головними героями ви можете прогулятися старовинними вуличками міста Лева та насолодитися його музикою – звуками, що змушують завмерти та пройнятися цим духом, історією, трагедіями та перемогами тієї епохи.

Їх було четверо – вірні друзі, які потрапили до Янівського концтабору у Львові. І лише один з них, Йосип Мількер, вийшов звідти живим. Що вбивало нещасних у жахливому полоні? Прекрасна музика, відома польська мелодія під назвою «Остання неділя», названа «танґо смерті» або «танґо самовбивць».

У чому був секрет цієї жахливої зброї? Чому вижив Йосип? На ці питання намагається знайти відповідь молодий львів’янин Мирко Ярош, дослідник арканумської літератури. Якщо ви разом з ним хочете зануритися в цю малознану епоху, поспішайте скачати «Танґо смерті» Юрія Павловича Винничука.

Ця книга є симбіозом кількох літературних жанрів – автор поєднав містичні події з історичними, прикрасивши сюжет «родзинками» фантасмагорії. Разом з героями читач мандруватиме відразу в двох площинах – в сьогоденні та довоєнній епосі, занурюючись у львівські архіви, перемежовуючись з давніми цивілізаціями та розгадуючи їхні таємниці. Роман «Танґо смерті» є надзвичайно мальовничим. Кожен сюжетний хід сприймається як нова яскрава декорація, що вражає своєю атмосферністю та неповторністю. Проте твір сприймається легко та не обтяжує насиченістю інформації.

Наприкінці книги вміщено словник, де можна побачити значення стародавніх або іншомовних слів, що чатсо вживалися на Західній Україні в ті часи. Рекомендуємо читати онлайн цей захоплюючий роман у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для скачування пропонуємо матеріали у найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Танго смерті» Юрія Винничука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Танго смерті» Юрія Винничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *