«Танго смерті» Юрій Винничук

«Танго смерті» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6175 переглядів
6175 переглядів

Короткий зміст книги «Танго смерті» Юрія Винничука (анотація)

Юрій Павлович Винничук – сміливий експериментатор, який жонглює словами і навіть мовами, створюючи витончений візерунок тексту. Його книга «Танґо смерті» – один з найяскравіших прикладів естетично привабливого та оригінального історичного твору, який сприймається не стільки розумом, скільки серцем.

З перших сторінок роман огортає атмосферою довоєнного Львову тридцятих років минулого століття, затягує своїм колоритом сплетіння української, польської, єврейської та чеської мов. Разом з головними героями ви можете прогулятися старовинними вуличками міста Лева та насолодитися його музикою – звуками, що змушують завмерти та пройнятися цим духом, історією, трагедіями та перемогами тієї епохи.

Їх було четверо – вірні друзі, які потрапили до Янівського концтабору у Львові. І лише один з них, Йосип Мількер, вийшов звідти живим. Що вбивало нещасних у жахливому полоні? Прекрасна музика, відома польська мелодія під назвою «Остання неділя», названа «танґо смерті» або «танґо самовбивць».

У чому був секрет цієї жахливої зброї? Чому вижив Йосип? На ці питання намагається знайти відповідь молодий львів’янин Мирко Ярош, дослідник арканумської літератури. Якщо ви разом з ним хочете зануритися в цю малознану епоху, поспішайте скачати «Танґо смерті» Юрія Павловича Винничука.

Ця книга є симбіозом кількох літературних жанрів – автор поєднав містичні події з історичними, прикрасивши сюжет «родзинками» фантасмагорії. Разом з героями читач мандруватиме відразу в двох площинах – в сьогоденні та довоєнній епосі, занурюючись у львівські архіви, перемежовуючись з давніми цивілізаціями та розгадуючи їхні таємниці. Роман «Танґо смерті» є надзвичайно мальовничим. Кожен сюжетний хід сприймається як нова яскрава декорація, що вражає своєю атмосферністю та неповторністю. Проте твір сприймається легко та не обтяжує насиченістю інформації.

Наприкінці книги вміщено словник, де можна побачити значення стародавніх або іншомовних слів, що чатсо вживалися на Західній Україні в ті часи. Рекомендуємо читати онлайн цей захоплюючий роман у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для скачування пропонуємо матеріали у найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Танго смерті» Юрія Винничука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Танго смерті» Юрія Винничука українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Танго смерті» Юрія Винничука

Одна відповідь до “Танго смерті”

  1. Анна Анна сказав:

    Дуже атмосферний роман «Танго смерті». Події ніби то відбуваються у воєнний час, але прогулюючись з героями по вуличках Львова та смакуючи каву трохи забуваєш про це. Твір дуже легкий та не обтяжує думки, рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *