«Тарас. Повернення» Олександр Денисенко

«Тарас. Повернення» Олександр Денисенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4021 переглядів
4021 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тарас. Повернення» Олександра Денисенко (анотація)

Олександр Денисенко – відомий український літератор, сценарист та режисер. Його перу належить історико-романтична книга про найвизначнішу постать українського суспільства – Тараса Григоровича Шевченка. Роман “Тарас. Повернення”, виданий у березні 2018 року, одразу привернув увагу літературних критиків і істориків та отримав високу оцінку.

Автор запрошує читача стати свідком одного з найтяжчих періодів життя великого митця – його службу у Новопетровській фортеці у землях, колонізованих Російською імперією. Сім років страждань і знущань, під час яких треба було терпіти не тільки жорстокі і несправедливі царські закони, але й заборону творчості. Єдине, що рятувало Шевченка, відірваного від рідного краю, – це натхнення, з яким він зустрічався уривками та не полишав до кінця каторги.

Та ось нарешті звільнення – мрія, що дарує великі плани й сподівання. Проте цар, нібито звільнивши Тараса Григоровича, переслідував свою мету. Шевченко опинився в центрі політичної інтриги та став заручником обставин. Якою була його боротьба за удавану свободу та до яких наслідків вона призвела, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати й читати цей проникливий твір.

Олександр Денисенко не просто відкрив одну зі сторінок життя всесвітньо відомого талановитого генія – він показав обличчя й душу звичайного українця, який палко кохає свою Батьківщину. У книзі “Тарас. Повернення” головний герой постає не стільки сильною особистістю й символом українського народу, скільки нещасною людиною, яка ввібрала в себе весь біль за страждання, що випали на долю української держави під гнітом завойовників.

У найближчих планах автора книги “Тарас. Повернення” – створення телевізійної версії цієї драматичної історії. Зараз режисер активно працює над зйомками фільму, який глядачі побачать на екранах вже у 2019 році.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тарас. Повернення» Олександра Денисенко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тарас. Повернення» Олександра Денисенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *