«Тарас. Повернення» Олександр Денисенко

«Тарас. Повернення» Олександр Денисенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1806 переглядів
1806 переглядів

Про книгу «Тарас. Повернення» Олександра Денисенко

Олександр Денисенко – відомий український літератор, сценарист та режисер. Його перу належить історико-романтична книга про найвизначнішу постать українського суспільства – Тараса Григоровича Шевченка. Роман “Тарас. Повернення”, виданий у березні 2018 року, одразу привернув увагу літературних критиків і істориків та отримав високу оцінку.

Автор запрошує читача стати свідком одного з найтяжчих періодів життя великого митця – його службу у Новопетровській фортеці у землях, колонізованих Російською імперією. Сім років страждань і знущань, під час яких треба було терпіти не тільки жорстокі і несправедливі царські закони, але й заборону творчості. Єдине, що рятувало Шевченка, відірваного від рідного краю, – це натхнення, з яким він зустрічався уривками та не полишав до кінця каторги.

Та ось нарешті звільнення – мрія, що дарує великі плани й сподівання. Проте цар, нібито звільнивши Тараса Григоровича, переслідував свою мету. Шевченко опинився в центрі політичної інтриги та став заручником обставин. Якою була його боротьба за удавану свободу та до яких наслідків вона призвела, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати й читати цей проникливий твір.

Олександр Денисенко не просто відкрив одну зі сторінок життя всесвітньо відомого талановитого генія – він показав обличчя й душу звичайного українця, який палко кохає свою Батьківщину. У книзі “Тарас. Повернення” головний герой постає не стільки сильною особистістю й символом українського народу, скільки нещасною людиною, яка ввібрала в себе весь біль за страждання, що випали на долю української держави під гнітом завойовників.

У найближчих планах автора книги “Тарас. Повернення” – створення телевізійної версії цієї драматичної історії. Зараз режисер активно працює над зйомками фільму, який глядачі побачать на екранах вже у 2019 році.

Завантажити безкоштовно книгу «Тарас. Повернення» Олександра Денисенко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тарас. Повернення» Олександра Денисенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *