«Тарасова ніч» Тарас Григорович Шевченко

«Тарасова ніч» Тарас Григорович Шевченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
807 переглядів
807 переглядів

Про книгу «Тарасова ніч» Тараса Григоровича Шевченко

Книга «Тарасова ніч» – поема на історичну тематику, у якій Тарас Шевченко робить спробу осмислити минуле рідної України, події, які мали серйозний вплив на суспільство. Поет згадує героїчну козацьку добу, яка яскраво відрізняється від епохи кріпосного права, у якій жив він сам.

Читачам, які почнуть читати онлайн книгу «Тарасова ніч» Тараса Григоровича Шевченка українською мовою, цікаво буде дізнатись, що основою для твору стала інформація з різних історичних, народних джерел і наукових праць. У поемі є образ кобзаря, який виражає народне бачення важливих для країни подій.

Твір написано у незвичному стилі, коли поема місцями перетворюється фактично у народну пісню, де оспівуються історичні події. Україна виступає в образі зажуреної особи, яка страждає від натиску ворогів і релігійного переслідування. У тексті є чимало сцен боїв відчайдушних козаків з ляхами.

А на які хитрощі відважилось козацьке військо, щоб подолати ненависних противників, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Тарасова ніч» Тараса Григоровича Шевченка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті.

Завантажити безкоштовно книгу «Тарасова ніч» Тараса Григоровича Шевченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тарасова ніч» Тараса Григоровича Шевченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *