«Таргани» Ю Несбьо

«Таргани» Ю Несбьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1341 переглядів
1341 переглядів

Про книгу «Таргани» Ю Несбьо

Книга “Таргани” – друга частина серії про інспектора норвезької поліції Харрі Холе, на долю якого постійно випадають нелегкі випробування. Після розкриття серії резонансних злочинів в Австралії головного героя відправляють до іншого континенту. На цей раз загадкове вбивство відбулося в Бангкоці – у борделі загинув посол Норвегії.

Розуміючи делікатність цієї справи, власті Норвегії намагаються зам’яти її без зайвого розголошення. Ніхто краще, ніж Харрі, з такою роботою впоратися не зможе. Отже, поліцейський від’їжджає до Таїланду – і жах від цієї країни накриває його з головою…

Ю Несбьо не приховує того бруду, що може затягнути будь-кого з нас у свою пастку. Він описує його відверто та яскраво, шокуючи читачів моторошними подробицями. Таїланд, одна з улюблених країн для сімейного відпочинку, відкривається зі сторінок книги “Таргани” зовсім в іншій площині.

Розвинена порноіндустрія, задоволення найвибагливіших секс-фантазій, сексуальне рабство, педофілія, наркотична насолода… Проходячи вулицями Бангкока разом з головним героєм, не можеш стримати відразу й дикий жах, який охоплює з перших хвилин знаходження в цьому душному місті. Мабуть, з незламним поліцейським читачу доведеться побувати майже у всіх куточках нашої строкатої планети.

Цікаво читати, як Гаррі майстерно розкриває цю справу, про яку йому майже нічого не відомо, як з’являються нові деталі, що дивують навіть досвідченого детектива. Через секретність більша частина інформації про вбивство замовчувалася властями, проте з головним героєм такий номер не пройде! Крок за кроком він розплутує тугий клубок, намагаючись дібратися до витоків розпусти.

Назва книги “Таргани” є символічною вказівкою на глибоку занедбаність сучасного суспільства – держава і світова спільнота намагаються не помічати масштаби цієї трагедії, що руйнує мораль та ламає життя багатьом молодим людям. Злочинці, як таргани, розбігаються по кутах, і якщо вдається розчавити одного або двох, проблема вважається вирішеною. Ю Несбьо змушує задуматися над бездіяльністю чиновників і загрозою, що нависла над молодим і незрілим поколінням. Цей твір варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, rtf, txt, epub) й прочитати, щоб усвідомити, до чого може дійти така байдужість.

Скачати безкоштово книгу «Таргани» Ю Несбьо

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таргани» Ю Несбьо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *