«Тартюф» Жан Батист Мольєр

«Тартюф» Жан Батист Мольєр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1078 переглядів
1078 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тартюф» Жана Батиста Мольєра (анотація)

Книга «Тартюф» Жана Батиста Мольєра – це твір, що був написаний не лише на зламі епох, а й на зламі жанрів. Справа в тому, що це комедія, яка переважно написана в жанрі романтизму, проте вона не позбавлена тенденцій реалізму, який поступово зайняв домінуюче місце в літературному просторі Європи. Через своїх персонажів автор хотів показати різні риси людського характеру, які вважав найогиднішими з поміж усіх.

Головні герої – це колаж, який працює на вищезгадану мету – демонстрацію вад людського характеру. Головним з поміж інших є Тартюф – підлий священик, що бажає заволодіти чужим. Він приходить до Оргона, на перший погляд добродушного, проте дурного та довірливого чоловіка. Варто згадати, що події відбуваються в Парижі в будинку Органа. До речі, читати онлайн книгу «Тартюф» Жана Батиста Мольєра українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Цікаво, що однією з тем, які підняв Мольєр, були антиклерикальні історії, що засуджували бажання церкви наживатись на людях. Це простежується через персонажа Тартюфа. На противагу їм автор показує жіночі образи, які відрізняються своєю виваженістю та спокоєм. Зокрема, жінка Органа – Ельмарі є саме таким персонажем.

Скачати книгу «Тартюф» Жана Батиста Мольєра можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тартюф» Жана Батиста Мольєра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тартюф» Жана Батиста Мольєра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *