«Тато для двох» Адалін Черно

«Тато для двох» Адалін Черно

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3015 переглядів
3015 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тато для двох» Адалін Черно (анотація)

Книга «Тато для двох» Адалін Черно – це історія про кохання, яке давно пройшло, але не безслідно, як того хотів би головний герой. Перш за все, це історія про моральне переродження героя, коли той під тиском сюжетних обставин змінює життєві орієнтири. Читачам неодмінно сподобається те, що головний герой, будучи досить заможним чоловіком, не забуває, що таке почуття.

Як вже було сказано, головний герой не відчуває ніякої внутрішньої докори за те, що він не реалізувався, як особистість. В нього є все, чого хоче звичайна людина: кохана жінка, дитина та своя справа, яка приносить йому непогані статки. Він звик до уваги публіки та журналістів, і саме під час однієї прес-конференції на його адресу почали сипатися запитання про те, чи не має він ще однієї дитини. Звісно, Макар відкинув ці всі запитання, але все перевернулось з ніг на голову. До речі, читати онлайн книгу «Тато для двох» Адалін Черно українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Після декількох відкинутих запитань, журналісти показали Марку фотографії дитини та, очевидно, матері. Він впізнав її, і очі дитини теж були його. Для нього світ перевернувся. Прориваючись через журналістів до автомобіля, він думав лише про неї. Живучи скільки років без докорів сумління, він зрозумів, яку помилку допустив колись і йому тепер доведеться її спокутати.

Скачати книгу «Тато для двох» Адалін Черно можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тато для двох» Адалін Черно українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тато для двох» Адалін Черно

Одна відповідь до “Тато для двох”

  1. Наталя Наталя сказав:

    Сімейні мелодрами, так я завжди називаю сучасні любовні романи. Один з кращих в моїй бібліотеці -Тато для двох. Хороша книга для приємного вечора з філіжанкою кави, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *