«Тато в декреті» Артем Чапай

«Тато в декреті» Артем Чапай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Тато в декреті» Артема Чапая

Книга «Тато в декреті» – унікальна енциклопедія про те, як «вижити», перебуваючи в декреті з двома маленькими дітьми. Її автор Артем Чапай ділиться своїм цінним досвідом «декретної відпустки» – саме він у родині взяв на себе клопоти з догляду за дітьми до дошкільного віку. Цю відверту, емоційну, місцями іронічну і божевільну сповідь важко віднести до книжок про грамотне виховання підростаючого покоління, але це – бальзам для душі батькам, які через це пройшли або проходять зараз.

Починаючи читати онлайн цю неймовірну книгу, здається, що автор ніби заліз у думки будь-якої мами в декреті та все звідти списав. Він не цурається фраз про «ненависть» до дитини, коли вже не витримують нерви, та пропонує кілька слушних методів як «випустити пару».

У цій монографії багато рекомендацій і порад стосовно побутових справ, з якими батьки стикаються щодня: похід до поліклініки, прогулянка на дитячих майданчиках з неочікуваними конфліктами, істеричні вимоги дітей «купити щось» у магазинах тощо.

Важливе місце в його розповіді посідає проблема заощадження часу, якого завжди не вистачає батькам з маленькими дітьми. Він стверджує, що навіть перебуваючи вдома з двома маленькими дітьми, є можливість знайти час навіть для саморозвитку та роботи. У праці «Тато в декреті» ви знайдете досить слушні поради та здивуєтеся, як грамотно можна використовувати свій дорогоцінний час, при цьому приділяючи належну увагу дітям.

Ця книга буде корисною не лише татам, багато з яких не знають, з якого боку підійти до малюка, а й мамам та іншим членам родини. З нею ви навчитеся знімати напруження та втому, а також створювати мудрі партнерські стосунки в сім’ї стосовно догляду за дітьми та їхнього виховання. У кожному рядку відчуваєш підтримку та розуміння нелегкої батьківської праці, а не постійні докори і повчання.

Ця міні-енциклопедія дасть змогу не страждати і втомлюватися від декретної відпустки, а отримувати справжнє задоволення від спілкування з непосидючими дітлахами. Поспішайте скачати «Тато в декреті» Артема Чапая у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Цей блискучий порадник для сучасних батьків ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Вересові меди
Вересові меди Надія Гуменюк
Танець білої тополі
Танець білої тополі Надія Гуменюк
Гніздо горлиці
Гніздо горлиці Леся Олендій
Замкнене коло
Замкнене коло Світлана Талан

Відгуки на книгу «Тато в декреті» Артема Чапая