«Тато в декреті» Артем Чапай

«Тато в декреті» Артем Чапай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
714 переглядів
714 переглядів

Про книгу «Тато в декреті» Артема Чапая

Книга «Тато в декреті» – унікальна енциклопедія про те, як «вижити», перебуваючи в декреті з двома маленькими дітьми. Її автор Артем Чапай ділиться своїм цінним досвідом «декретної відпустки» – саме він у родині взяв на себе клопоти з догляду за дітьми до дошкільного віку. Цю відверту, емоційну, місцями іронічну і божевільну сповідь важко віднести до книжок про грамотне виховання підростаючого покоління, але це – бальзам для душі батькам, які через це пройшли або проходять зараз.

Починаючи читати онлайн цю неймовірну книгу, здається, що автор ніби заліз у думки будь-якої мами в декреті та все звідти списав. Він не цурається фраз про «ненависть» до дитини, коли вже не витримують нерви, та пропонує кілька слушних методів як «випустити пару».

У цій монографії багато рекомендацій і порад стосовно побутових справ, з якими батьки стикаються щодня: похід до поліклініки, прогулянка на дитячих майданчиках з неочікуваними конфліктами, істеричні вимоги дітей «купити щось» у магазинах тощо.

Важливе місце в його розповіді посідає проблема заощадження часу, якого завжди не вистачає батькам з маленькими дітьми. Він стверджує, що навіть перебуваючи вдома з двома маленькими дітьми, є можливість знайти час навіть для саморозвитку та роботи. У праці «Тато в декреті» ви знайдете досить слушні поради та здивуєтеся, як грамотно можна використовувати свій дорогоцінний час, при цьому приділяючи належну увагу дітям.

Ця книга буде корисною не лише татам, багато з яких не знають, з якого боку підійти до малюка, а й мамам та іншим членам родини. З нею ви навчитеся знімати напруження та втому, а також створювати мудрі партнерські стосунки в сім’ї стосовно догляду за дітьми та їхнього виховання. У кожному рядку відчуваєш підтримку та розуміння нелегкої батьківської праці, а не постійні докори і повчання.

Ця міні-енциклопедія дасть змогу не страждати і втомлюватися від декретної відпустки, а отримувати справжнє задоволення від спілкування з непосидючими дітлахами. Поспішайте скачати «Тато в декреті» Артема Чапая у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Цей блискучий порадник для сучасних батьків ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тато в декреті» Артема Чапая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *