«Тато в декреті» Артем Чапай

«Тато в декреті» Артем Чапай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1898 переглядів
1898 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тато в декреті» Артема Чапая (анотація)

Книга «Тато в декреті» – унікальна енциклопедія про те, як «вижити», перебуваючи в декреті з двома маленькими дітьми. Її автор Артем Чапай ділиться своїм цінним досвідом «декретної відпустки» – саме він у родині взяв на себе клопоти з догляду за дітьми до дошкільного віку. Цю відверту, емоційну, місцями іронічну і божевільну сповідь важко віднести до книжок про грамотне виховання підростаючого покоління, але це – бальзам для душі батькам, які через це пройшли або проходять зараз.

Починаючи читати онлайн цю неймовірну книгу, здається, що автор ніби заліз у думки будь-якої мами в декреті та все звідти списав. Він не цурається фраз про «ненависть» до дитини, коли вже не витримують нерви, та пропонує кілька слушних методів як «випустити пару».

У цій монографії багато рекомендацій і порад стосовно побутових справ, з якими батьки стикаються щодня: похід до поліклініки, прогулянка на дитячих майданчиках з неочікуваними конфліктами, істеричні вимоги дітей «купити щось» у магазинах тощо.

Важливе місце в його розповіді посідає проблема заощадження часу, якого завжди не вистачає батькам з маленькими дітьми. Він стверджує, що навіть перебуваючи вдома з двома маленькими дітьми, є можливість знайти час навіть для саморозвитку та роботи. У праці «Тато в декреті» ви знайдете досить слушні поради та здивуєтеся, як грамотно можна використовувати свій дорогоцінний час, при цьому приділяючи належну увагу дітям.

Ця книга буде корисною не лише татам, багато з яких не знають, з якого боку підійти до малюка, а й мамам та іншим членам родини. З нею ви навчитеся знімати напруження та втому, а також створювати мудрі партнерські стосунки в сім’ї стосовно догляду за дітьми та їхнього виховання. У кожному рядку відчуваєш підтримку та розуміння нелегкої батьківської праці, а не постійні докори і повчання.

Ця міні-енциклопедія дасть змогу не страждати і втомлюватися від декретної відпустки, а отримувати справжнє задоволення від спілкування з непосидючими дітлахами. Поспішайте скачати «Тато в декреті» Артема Чапая у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Цей блискучий порадник для сучасних батьків ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тато в декреті» Артема Чапая українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тато в декреті» Артема Чапая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *