«Татусь з обкладинки» Аріна Вільде

«Татусь з обкладинки» Аріна Вільде

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4097 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Татусь з обкладинки» Аріни Вільде (анотація)

– Ксеніє, ти не повіриш, але я знайшла батька твоєї дитини! – залітає у мою квартиру подруга.

– Що? Де ти його знайшла?

– На обкладинці! – видає вона.

– Це жарт? Якщо так, Іро, то невдалий.

Подруга жбурляє на стіл журнал.

– Ось! Помилуйся! Татусь твоєї дитини на першій сторінці глянця! Молодий мільйонер, фінансовий геній та завидний холостяк країни!

– Цього не може бути він, Іро. Схожий, але не він, – категорично заявляю я, бо інакше моя історія виглядатиме як казка про Попелюшку…

Я всього на всього завела знайомство з одиноким красенем за столиком і навіть уявити не могла, що в дешевому нічному клубі можна було зустріти мільйонера Леона Вересова! А коли через місяць я намагаюся сказати йому про свою вагітність, щось йде не так і я влаштовуюсь працювати його особистою помічницею!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Татусь з обкладинки» Аріни Вільде українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Татусь з обкладинки» Аріни Вільде українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Татусь з обкладинки» Аріни Вільде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *