«Татуювальник Аушвіцу» Хезер Морріс

«Татуювальник Аушвіцу» Хезер Морріс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1581 переглядів
1581 переглядів

Про книгу «Татуювальник Аушвіцу» Хезер Морріс

Книга «Татуювальник Аушвіцу» – справжній маніфест любові й людяності, серед яких все інше просто згасає. Цей роман, створений на реальних фактах, розкриває драматичну історію словацького єврея Лалі Соколова, який опинився в концтаборі Аушвіц, і там же зустрів своє кохання – Гіту Фурман. Ця історія про силу почуттів, що пройшли випробування серед смерті й знущань, не залишить байдужим нікого.

Авторка Гізер Морріс познайомилася з Лалі випадково – чоловік відверто розповів їй свою драматичну історію молодості, що надихнуло Гізер на створення роману. Мабуть, врятувало Лалі те, що він, потрапивши до Аушвіцу, був гарним татуювальником, тому йому доручили таврування в’язнів та надали деякі привілеї. Проте не завжди той, хто виконує злочинні накази, сам є злочинцем.

Вирішивши читати онлайн книгу «Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс українською мовою, ви побачите, як ризикував головний герой щодня, намагаючись допомагати нещасним в’язням. Його життєствердна філософія, прагнення захистити своє кохання та допомогти іншим у цих нестерпних умовах, де, здавалося б, немає місця людським чеснотам, пробирають до глибини душі.

Хочете дізнатися, чим закінчилася ця пронизлива історія? Поспішайте скачати книгу «Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс на нашому літературному порталі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у будь-якому із запропонованих форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Татуювальник Аушвіцу» Хезер Морріс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *