«Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс

«Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7548 переглядів
7548 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс (анотація)

Книга «Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс – це книга, прочитавши яку неможливо залишитись байдужим. Вона викликає різні емоції, що можуть бути діаметрально протилежними, але, напевно, неможливо інакше описати перебування людини в концентраційному таборі часів Другої світової війни. Там життя завжди стояло поряд зі смертю, а іноді і пліч о пліч, що неможливо було розрізнити, де між ними проходила межа. Головна особливість цієї книги полягає в тому, що вона стоїть на межі історичного документу та художньої історії, поєднуючи ці два жанри, створюючи щось абсолютно нове.

Історія оповідатиме про звичайних людей: Лали Соколова та Гіту Фурман, що познайомились в таборі «смерті» «Аушвіц». В нього потрапило багато людей, і лиш мала їх частинка змогла вибратись звідти живими та не скаліченими. Це вдалося і персонажам цієї історії, доля яких була не тільки драматичною, але й мала світлі плями. Знайомство майбутнього подружжя було особливим і відповідало умовам, адже Лала мав поновити тату Гіти, яке стерлося за час перебування в таборі.

Цей приголомшливий сюжет Морріс не вигадала, а записала зі слів Лали, який разом з Гітою зміг вибратися з концтабору після закінчення війни, втратити та знайти один одного й зажити мирним життям. Страшні випробування та уславлення людського духу, який може подолати будь-яку перешкоду на шляху до щастя – ось що знайде читач під обкладинкою цієї неймовірної книги, яка не може не розчулити й захопити одночасно.

Слухати аудіокнигу «Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс онлайн українською безкоштовно:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *