«Таврована» Сесілія Ахерн

«Таврована» Сесілія Ахерн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2480 переглядів
2480 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Таврована» Сесілії Ахерн (анотація)

Книга «Таврована» – яскравий приклад глибокої соціальної антиутопії, що змушує замислитися над сьогоднішнім суспільством та його моральними нормами. Цей роман є першою частиною однойменної дилогії та розкриває всі вади «ідеального» закону, до якого прагнуть всі розсудливі люди. Отже, у що може вилитися існування ідеального суспільства, в якому кожен суворо має дотримуватися правил, визначеним вищим органом – Трибуналом?

Починаючи читати онлайн цей хвилюючий роман, знайомимося з головною героїнею книги – сімнадцятирічною Селестіною Норт, яка є ідеальною у всьому – вона прекрасно вчиться, є улюбленицею вчителів, зразковою донькою та сестрою, має коханого хлопця. Здавалося б, цієї життєвої гармонії ніщо не зіпсує.

Проте звичайний вияв милосердя, неправильний з точки зору законів суспільства вчинок робить дівчину покидьком суспільства – вона отримує найбільшу кару – тавро, що значно обмежує її права на нормальне життя та відвертає від неї всіх людей, включаючи найближче родинне коло, кохану людину та друзів.

Сесілія Агерн детально описала долю таврованих людей у суспільстві нового майбутнього, яким відмовляється у допомозі, розвагах, батьківських правах та навіть звичайному спілкуванні, для яких вводиться комендантський час та безліч інших обмежень. Тавро не можна зняти або знищити – людина приречена на все життя, її не прощають.

Письменниця розкриває почуття та емоції Селестіни, показує зворотній бік цього прагнення до ідеалу будь-якою ціною. Чи є насправді справедливим таке суспільство? Деспотизм тут дивно поєднується із законослухняністю, а тонка натура дівчини-підлітка з її максималізмом та бунтівними нотками – з дивною витривалістю, сміливістю та мудрістю навіть у найкритичніших ситуаціях.

Роман «Таврована» своєю відкритою кінцівкою змушує читачів замислитися над справжніми суспільними цінностями та їхньою ціною. Якщо ви скучили за напруженими драматичними сюжетами соціального характеру, радимо скачати «Таврована» Сесілії Агерн. Цю книгу та продовження цієї історії під назвою «Ідеальна» ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі відвідувачі нашого сайту мають змогу отримати ці твори безкоштовно та без реєстрації.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Таврована» Сесілії Ахерн та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Таврована» Сесілії Ахерн: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Таврована» Сесілії Ахерн і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таврована» Сесілії Ахерн

Одна відповідь до “Таврована”

  1. Ілона Ілона сказав:

    Я завжди кажу, що ідеалів не існує, книга Таврована ще раз мені про це нагадала. Взагалі дуже незвично, я вперше читаючи її взяла блокнот і почала нотувати кожну свою думку. Її однозначно варто прочитати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *