«Таврована» Сесілія Агерн

«Таврована» Сесілія Агерн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
445 переглядів
445 переглядів

Про книгу «Таврована» Сесілії Агерн

Книга «Таврована» – яскравий приклад глибокої соціальної антиутопії, що змушує замислитися над сьогоднішнім суспільством та його моральними нормами. Цей роман є першою частиною однойменної дилогії та розкриває всі вади «ідеального» закону, до якого прагнуть всі розсудливі люди. Отже, у що може вилитися існування ідеального суспільства, в якому кожен суворо має дотримуватися правил, визначеним вищим органом – Трибуналом?

Починаючи читати онлайн цей хвилюючий роман, знайомимося з головною героїнею книги – сімнадцятирічною Селестіною Норт, яка є ідеальною у всьому – вона прекрасно вчиться, є улюбленицею вчителів, зразковою донькою та сестрою, має коханого хлопця. Здавалося б, цієї життєвої гармонії ніщо не зіпсує.

Проте звичайний вияв милосердя, неправильний з точки зору законів суспільства вчинок робить дівчину покидьком суспільства – вона отримує найбільшу кару – тавро, що значно обмежує її права на нормальне життя та відвертає від неї всіх людей, включаючи найближче родинне коло, кохану людину та друзів.

Сесілія Агерн детально описала долю таврованих людей у суспільстві нового майбутнього, яким відмовляється у допомозі, розвагах, батьківських правах та навіть звичайному спілкуванні, для яких вводиться комендантський час та безліч інших обмежень. Тавро не можна зняти або знищити – людина приречена на все життя, її не прощають.

Письменниця розкриває почуття та емоції Селестіни, показує зворотній бік цього прагнення до ідеалу будь-якою ціною. Чи є насправді справедливим таке суспільство? Деспотизм тут дивно поєднується із законослухняністю, а тонка натура дівчини-підлітка з її максималізмом та бунтівними нотками – з дивною витривалістю, сміливістю та мудрістю навіть у найкритичніших ситуаціях.

Роман «Таврована» своєю відкритою кінцівкою змушує читачів замислитися над справжніми суспільними цінностями та їхньою ціною. Якщо ви скучили за напруженими драматичними сюжетами соціального характеру, радимо скачати «Таврована» Сесілії Агерн. Цю книгу та продовження цієї історії під назвою «Ідеальна» ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі відвідувачі нашого сайту мають змогу отримати ці твори безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таврована» Сесілії Агерн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *