«Таврований» Нік Ремені

«Таврований» Нік Ремені

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1073 переглядів
1073 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Таврований» Ніка Ремені (анотація)

Книга «Таврований» – масштабне історичне полотно про визначну постать минулого століття – Семена Васильовича Руднєва. Цей відважний патріот пройшов через дві війни та довів свою незламність і вірність ідеалам радянського народу навіть незважаючи на сталінські репресії та нескінченним загрозам життя. Нік Ремені пропонує пройти разом з головним героєм роману тернистий шлях, сповнений випробувань, у найскладнішу епоху радянського минулого.

Починаючи читати онлайн книгу, впритул наближаєшся до С.В. Руднєва – знайомишся з його біографічними даними, ідеями й думками, оточенням, в якому довелось знаходитися цьому чоловікові та кожну мить переконувати у своїй вірності тогочасним ідеям. Незважаючи на постійне протистояння з радянською владою, він палко вірив у її міць і правду, про що свідчить його активна участь у Громадянській та Другій Світовій війнах.

Особливий акцент автор робить на партизанській діяльності Руднєва – він успішно очолював партизанське об’єднання, але влада не оцінила його патріотичних зусиль. Ця смілива й порядна людина загинула в залізних лещатах НКВД.

У романі «Таврований» не лише описано долю легендарної історичної постаті, а й відверто змальовано ідеологію тієї епохи, коли справжніх героїв знищували, а їхню славу здобували підлабузники та лицеміри. Але навіть в’язниця і зневажливе ставлення до Руднєва інших військових не змогли знищити його патріотичні почуття.

На зміну політичним репресіям наприкінці тридцятих років приходить кривава війна, і головний герой не вагаючись приймає доленосне рішення, що коштувало йому життя. Лише після смерті Семена Васильовича йому присвоять звання героя Радянського Союзу, але іноді буває надто пізно, щоб усвідомити найголовніше…

Якщо ви цікавитеся історичною літературою, створеною у форматі живого гостросюжетного роману, поспішайте скачати «Таврований» Ніка Ремені. Цей твір не лише є пізнавальним і цікавим, а й вчить сучасне покоління урокам історії, щоб уникнути фатальних помилок. Відвідувачі нашого сайту знайдуть книгу в електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Насолоджуйтеся літературними здобутками від талановитих авторів безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Таврований» Ніка Ремені українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таврований» Ніка Ремені

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *